Apple’i tulemused olid üllatavad, kuid bränd andis nutitelefonide edetabelis trambolhão

Cupertino kaubamärk paljastada tulemus alates juunist, mis oli tehnoloogia jaoks parim kvartal, kus valiku tipule omistati palju “vastutust”, peetakse iPhone X-i “kvartali kõige populaarsemaks seadmeks”.

Ettevõtte tegevjuht Tim Cook, kelle kogukäive oli 53 265 miljonit dollarit (umbes 45 532 miljonit eurot), ütles, et see on “Apple’i parim kvartal, mis lõppes juunis, osaliselt tänu iPhone’i müügile ja teenustele keskendumisele”.

Ametnik omistas ka selle 17-protsendilise müügihüppe krediiti võrreldes 2017. aasta sama perioodiga teenustele (nagu Apple Music või AppStore), mille divisjonid kasvasid 31% 9,5 miljardi dollarini, ja kantavate segmendile. (nt iWatch või airpodid)), mis hüppas 60%.

Need tulemused tähendavad hüppelist kasumit 32% ja tehnoloogia hindamist 935 miljardit dollarit, kuid lootuses, et täna, kolmapäeval, jõuab see väärtuseni, mis asetab Apple’i ajaloos esimese ettevõtteni, kes on kaubamärgini jõudnud. miljardit.

Kuid see kvartal tõi “kibedust” ka tehnoloogiagigandile, kes nägi end suurimate nutitelefonitootjate maailma edetabelis kolmandal kohal. Põhineb IDC avaldatud andmedHuawei ületas Apple’i kaubamärki, müües märtsist juunini kolme kuuga 54,2 miljonit nutitelefoni, kasvades 40,9%.