Apple’i turundusjuht rääkis ĂĽhes intervjuus 16GB iPhone’ist, akust, uuest MacBookist ja muust! [atualizado: vĂ­deo]

Mees on võimekas. Pärast teie veebisaidi avaldamist WWDC 2015 peaesitluse ajal (uues rakenduse demos) Uudised), John Gruber (alates Vapper tulekera) kĂĽsitletud Phil Schiller (Apple’i ĂĽlemaailmse turunduse asepresident) oma podcasti viimases osas (Jutusaade) – eetrist tänaseni koidikul kõigile otseĂĽlekanne video kaudu.

Phil Schiller ja John Gruber

Siin on peamised käsitletud punktid:

iPhone “ainult” 16 GB-ga

Samuti on vestluses arutletud vastuolulisi punkte. Gruber esitab Schilleri kĂĽsimuse selle kohta, kas iPhone’i põhisalvestusruum on endiselt 16 GB sama kui Apple iPhone 3GS-i käivitamisel. Ajal, mil mõned rakendused on ĂĽle 1 GB, on ruum oluline kõigile, isegi neile, kes sellest tegelikult ei peaks hoolima.

Schiller vastas sellele, öeldes, et ĂĽha rohkem inimesi kasutab pilveteenuseid (näiteks Apple’i enda iCloudi) fotode, videote, dokumentide ja failide salvestamiseks ĂĽldiselt, võttes kõik kohalikust mälust välja. Sellisena väidab Apple, et kõige parem on pakkuda madalama hinnaga 16 GB toodet hinnatundlikumatele klientidele, kes saavad elada keskkonnas, kus nad ei vaja palju gigabaite kohalikku salvestusruumi.

Selleks lepime kokku, et see ei jää kĂĽlge. Lõppude lõpuks on idee, et Apple kahekordistab baasmälu 16 GB-lt 32 GB-ni, säilitades samal ajal kliendi jaoks sama sisendväärtuse kui toode – seda saab hõlpsasti teha, kui välkmälu hind on aastate jooksul langenud.

Teine argument, mida Schiller kasutab, on see, et kuna Apple säästis raha, kuna see ei suurenenud 16 GB-lt 32 GB-ni, investeeriti lõpuks muudesse valdkondadesse (näiteks nutitelefoni kaameratesse).

Trumm

On teada, et igal aastal muudab Apple oma tooteid õhemaks, hoides aku eluiga enam-vähem sama. Paljud on selle kahtluse alla seadnud, väites isegi, et annaksid selle õhema paksuse parema aku kasuks. Gruber tõstatas selle küsimuse intervjuus.

Schiller tõrjus selle vastu, väites, et kui inimesed sooviksid paksemat toodet, suurema akuga, oleks see raskem, kallim ja laadimine võtaks kauem aega. Seetõttu modelleerib Apple iga paksust, suurust, kaalu ja pĂĽĂĽab välja selgitada, millised on nende kombinatsioonide kompromissid. Alles seejärel otsustas ta, milliseid valikuid jätkata – ja ta uskus, et ettevõte oli teinud õige valiku.

Uuel MacBookil on ainult ĂĽks USB-C port

Uue Apple’i sĂĽlearvuti kohta ĂĽtles Schiller, et soovib riskantset, agressiivset Apple’i. Mõnikord ei piisa vaid astmelisest olemisest, see on piisavalt huvitav. “Peame võtma riske.”

Apple’i turundusĂĽlemad teavad, et uus MacBook ei ole arvuti, mis kõigile meeldiks, kuid Apple peab välja tooma visionäärse toote, et tõsta maailma tulevikku, mis näeb ette, et me ei pea enam juhtmeid oma arvutitesse ĂĽhendama. märkmik.

Muud õppeained

Nad rääkisid ka muudest teemadest, näiteks esitluse kestus (Apple püüab alati hoida kõike vahemikus 1h45 / 2h15 ja peab seetõttu alati tegema palju valikuid selle kohta, mida esitama), watchOS SDK väljaandmine koos võimalusega ehitada kohalikke rakendusi (midagi vaadata. kiiremini kui näiteks esimene iPhone) ja Apple Music (ja see, et Apple pakub endiselt üksikuid lugude / CD-sid, mis Schilleril on enamikul juhtudel mõistlik).

· · ·

Selle intervjuu täieliku video avaldab Gruber varsti – värskendame seda artiklit niipea, kui see juhtub.

[via The Verge, 9to5Mac]

Uuenda · 12. juuni 2015 kell 21.10

Siin on intervjuu täielik video: