Apple'i tüütu käitumine tekitas probleeme algse seeria valdkonnas

Apple’i tĂĽĂĽtu käitumine tekitas probleeme algse seeria valdkonnas

Palju on räägitud Apple’i jõupingutustest selles valdkonnas originaalfilmid ja sarjad – mis näib ametlikult ilmnevat selle kuu lõpus. Kui ĂĽhest kĂĽljest tähendab Apple’i majanduslik tugevus seda, et ta suudab väga kiiresti koostada oluliste Hollywoodi nimede täieliku ja täieliku kataloogi, siis teiselt poolt võiksid pidurid panna tema vähem ulatuslikud kogemused selles piirkonnas ja nõudmine “puhta” kuvandi säilitamisele. kogu algatusel.

Oleme juba mõnda aega maininud Apple’i poliitikat keelata oma teenustes selgesõnaline sisu – mida võib hiljem aeglustada (või mitte). Hiljuti New York Post avaldas selle positsiooni kinnitava artikli ja lisas, et ka Apple’i häiriv käitumine tekitas piirkonnas probleeme.

Apple’iga seotud Hollywoodi tootjad, kes rääkisid anonĂĽĂĽmselt, ĂĽtlesid, et ettevõttega on “raske töötada”, kaebades Apple’i juhtide läbipaistvuse ja selguse puudumise ĂĽle.

Ilmselt on probleemi allikaks olnud Tim Cook ise: tegevjuht on esinenud mõne ettevõtte eelseisva originaalsarja, näiteks ulme, filmikomplektidel. “Vaata” ja anonĂĽĂĽmne draama koos Reese Witherspooni ja Jennifer Anistoniga, et lavastust arvata ja jälgida. Allikate väitel on juhtide ĂĽks korduvamaid fraase “ole liiga halb” – viidates Apple’i poliitikale hoida oma sarjad ja filmid selgesõnalise või “räpase” sisuna.

Aruande kohaselt oli näitlejatel, stsenaristidel ja reĹľissööridel Apple’i juhtide osalemine teose loomises ja tootmises ebamugav. Hollywoodis toimivad asjad ĂĽldiselt teisiti: loojatel on tavaliselt vabadus oma töid arendada kuni produtsendi saabumiseni, kusjuures projekt on juba järeltoodangus, ja lõikavad ära punktid, mida nad ei soovi või ei soovi äriliselt. Apple osales protsessis juba palju varasemas etapis, mis põhjustas Los Angelese loovprofessionaalidega hõõrumist.

Teine aruanne tõstatab Apple’i ebamäärase aruande. Ăśks intervjueeritud tootja teatas, et ettevõte “teeb ​​suuri muudatusi” kogu aeg, vallandades ja palgates stsenariste. “Selles, mida nad tahavad, pole selgust ja paljud tooted pole nii head kui nad tahavad,” lisas allikas.

Selle kontrollivajaduse ja selle puudumise tõttu jäid paljud algsed sarjad hiljaks. SEE New York Post Ta ĂĽtles, et kuigi platvormi kuulutuse võiks teha hiljem sel kuul, peaks teenus ise debĂĽteerima eeldatavasti alles suvel või sĂĽgisel põhjapoolkeral – mõned seeriad on varakult saadaval.

Ajalehtedega seotud teavet ei tohiks pidada absoluutseks tõeks, arvestades sõiduki vähetähtsat mainet. Kuid see on probleem, millega Apple peab silmitsi seisma, kui temast saab oma peamise segmendi peamine mängija.

MacRumorsi kaudu