Konsep ITV

Apple'i "TV" kuulujutud korduvad erinevatest allikatest; Kas saab nĂĽĂĽd?

on teada, et sellised inimesed nagu John Gruber (of Julge tulekera), MG Siegler (ajakirja kolumnist) TechCrunch) ja Jim Dalrymple (alates Silmus) on Apple'il suurepärane kontakt. Nii et kui need inimesed räägivad, peame kuulama.

Podcasti viimases osas Jutusaade (juhib Gruber) tegi Siegler selgeks, et Apple kavatseb mitte liiga kauges tulevikus turule tuua midagi teleriga (võib-olla või võib-olla mitte TV-ga), tsiteeris ta konkreetselt novembris. Blogija / investor väidab, et tal on vähe teavet selle kohta, mis see toode võib olla, ja seetõttu ei kavatse ta sellest praegu kirjutada. Kuid ta ütles, et inimesed (tõlge: "minu allikas") on kommenteerinud häälkäsklusi ja uusi võimalusi nende toodetega suhelmiseks.

ITV kontseptsioon

"ITV" kontseptsioon

Juhuslikult või mitte, see on Majanduslikud päevauudised (Taiwanist, kes on varem teinud õigeid asju) teatab (Google Translate), et Apple arendab telerit koostöös Corninguga (klaasitarnija) iGadgets), G-Tech Optoelectronics, Foxconn (koost koost iProduktid) ja Innolux (ekraanitootja). Nende sõnul käivitatakse "iTV" 2014. aasta esimeses pooles, suurusega 55 ja 60 tolli.

ITV kontseptsioon

"ITV" kontseptsioon

Tol ajal, Apple TV-ga seotud kuulujutu alguses, uskusin ma isegi sellesse võimalusesse. Pärast seda hakkasin aga kasvama leidma ideid (mitte suuruse, vaid ressursside osas), mis olid tänapäeval palju mõistlikumad ja täiustasid Apple TVd üha enam. Ent kui minu veendumused on endiselt sellised, laskis Dalrymple, kes on praktiliselt Apple'i esindaja, selle Twitterisse:

Viimati proovisite Apple TV-d ise teisaldada? Teisisõnu tulevad suured ja rasked asjad ning Gene Munster peab nüüd orgasmi saama.

Ilmselt on sõpradel aeg näha Apple'i rünnakut üks kord ja kõigile turgudele peale arvutite, MP3-mängijate, nutitelefonide ja tahvelarvutite "iWatch" ja "iTV" näivad olevat tooted, mis on üha käegakatsutavad ja meile lähemal.

(läbi Business Insideri, MacRumorsi)