IGRE

Apple’i uus disainipea räägib iPhone’i ekraani klaaside telgitagustest

Mitte see uudis Corning on ĂĽks Apple’i pikaajalistest partneritest. Just tema lõi klaasi, mis alates 2007. aastast täiendab iPhone’i. Kuid see võib olla erinev.

Allolevas videos Jeff Williams (Apple’i juhtivtöötaja ja disainimeeskonna tulevik pärast Jony Ive lahkumist ettevõttest) räägib väga kaasahaarava loo Corning klaasi tootmisest ja sellest, kuidas see muutis kogu tööstust.

Episood ise pole midagi uut – me oleme juba kommenteerinud Corning’i selle klaasi loomise ajalugu. Kuid video (alates 2017. aastast, kui Apple investeeris Corningisse 200 miljonit dollarit – ja sel põhjusel toimub “tseremoonia” ettevõtte tehases), on siiski huvitav, sest see näitab, mis oleks, kui Steve Jobs ei viiks teie kangekaelsust äärmusesse.

Seda seetõttu, et nagu ĂĽtles COO, ei olnud iPhone’i algses esitluses (WWDC 2007) seadmel klaasist ekraani. Idee on käivitada toode koos plastist ekraan täpselt sama mis varustas iPodi tol ajal. Probleem on selles, et iPodis võtab ekraan seadme ees vaid väikese ruumi; iPhone’is on ettepanek täiesti erinev ja seade on põhimõtteliselt ekraan – pidage meeles, et enne 2007. aastat olid mobiiltelefonid täiesti erinevad ja 3,5-tollise ekraaniga (ilma fĂĽĂĽsilise klaviatuurita) iPhone’i saabumine oli mõeldamatu!

Pärast WWDC 2007 suurepärast põhisõnumit, kui varajane tegevjuht paljastas iPhone’i publiku rõõmuks ja konkurentide (nagu RIM) usaldamatuse pärast, paljastas ta oma meeskonnale, et iPhone’is kõik töötab nii, nagu peab, kuid midagi häirib teda: plastikkraan hakkab mõne aja pärast kriimustama. taskus (koos muude asjadega, näiteks võtmetega).

Williams ĂĽtles, et nad olid kõike materjali testinud ja et 3-4 aasta pärast on ekraanidel tõenäoliselt võimalik klaasi kasutada – kuid tol ajal oli lahendus täiesti plastiline ja palju ei tehtud.

Töökohtadele see muidugi ĂĽldse ei meeldinud ja ĂĽtles, et iPhone tuleks mĂĽĂĽa klaasist ekraaniga. Ja jah, originaal iPhone, mis jõuab poodi varsti pärast seda arutelu! Selline surve (mis mõnede jaoks eristab Apple’i ja mis teiste jaoks pole midagi muud kui tegevdirektori ebainimlikud nõudmised, kellel on vähe muret oma alluvate vaimse tervise pärast), et ainult Jobs suutis selle luua ja selle ellu viia. .

Mõni nädal / kuu hiljem oli Corning poolt välja töötatud täiesti uue klaasiga iPhone, mis vormistas turu seni passiivseks ja et täna domineerib selles põhimõtteliselt Ameerika ettevõte, kes tarnib Gorilla Glassit mitmele tootjale.

Loopi kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH