Apple’i uus iPad soovib aidata lastel saada paremaks õpilaseks

Apple tõi ajakirjanduse kokku Chicago keskkoolis, et tutvustada uusi haridusele suunatud tooteid. Al Gore osalusel üritusel astus lavale Apple Cooki juht Tim Cook, kes algatas kõne, et rõhutada koolide tehnoloogiahariduse tähtsust, tuues Chicago välja kui kolmanda linna Ameerika Ühendriikides, kes kõige rohkem panustas programmeerimise õpetamisse.

Ettevõtte ülemus mainis iPadi olulisust koolides, kuna see oli mitmekülgne ja õpilased hõlpsasti õppes rakendustega suhtlevad, kinnitades, et õpetamiseks on loodud üle 200 tuhande rakenduse. Ja lapsed on iPadiga töötades edukamad.

Sissejuhatusena esitatakse oodatav uus iPad, 9,7 tolli, praeguse mudeli mõõtmed. Sellel on samad rõhu- ja kallutusandurid nagu iPad Pro-l ja Apple toob turule uue Pages, Numbers ja Keynote versiooni, toetades otse iPadile joonistamise lisavarustust Apple Pencil.

Apple väidab, et iPad kaalub vähem kui pool kilo ja kaasas on aku, mis tagab vahemiku 10 tundi. See tahvelarvuti pakub 8 MP lugemiskaamerat, A10 Fusion protsessorit ning on varustatud GPS ja kompassi ning TouchID-ga.

Uue iPadi kõrvale jättes on rakendused muutunud populaarseks, eriti kuna need võimaldavad töötada rühmades. See kehtib juunis käivitatava Koolitöö rakenduse kohta, mis on pilvepõhine tööriist (toetatud 200 GB vaba ruumiga), mis võimaldab teil õpilaste vahel ülesandeid jagada ja nende edenemist jälgida. See rakendus ühildub teiste rakendustega ja võimaldab teil meilisõnumite saatmise abil hõlpsalt lingi- või PDF-vormingus dokumente luua. Edusammud protsendina näivad olevat täiendavaks stiimuliks õpilaste vahel võistluste arendamisel. Ainult ühe klõpsuga on võimalik vaadata kogu õpilase töörada.

Kuid kui me räägime haridusest, on Apple’i plaanis ka õpetajad. Ettevõte tutvustas õpetajatele mõeldud professionaalset õppeprogrammi Apple Teacher. Professionaalsele sooritusele antakse spetsiaalne medal, haridusega seotud “mängimise” mõõdupuu. Seda tĂĽĂĽpi hindamise eesmärk on muuta õpetajad paremaks ja julgustada õpetajate tervislikku konkurentsi.

ipadi õpetamine “data-title =” ipadi õpetamine – Apple’i uus iPad soovib aidata lastel paremaks õpilaseks saada – SAPO Tech “> õpetades ipadi

Liitreaalsusel põhinevad rakendused on samuti osa Apple’i kaubamärgi strateegiast, mis võimaldab õpilastel gruppides suhelda. Näitena on toodud rakendus Froggipedia – rakendus, mis võimaldab Apple Pencili abil pisikesi virtuaalseid konni kuivatada.

IPad on täna saadaval (Ameerika Ăśhendriikides), kõrgema hinnaga – 329 dollarit tarbijatele ja 299 dollarit koolidele.