Apple’i uus teenus edastab veebisisu kiiremini

SEE Apple käivitas uue teenuse, mis võimaldab Interneti-teenuse pakkujate võrgus olevate ettevõtete hallatavatest serveritest veebisisu rohkem edastada. Praktikas nimetatakse seda tehnikat Servade vahemällu salvestamine – ja mitte ainult Apple’ile.

SEE Servade vahemällu salvestamine on meetod, mis kasutab võrguserverit (ISP) veebisaitide või muu veebisisu lokaalseks salvestamiseks. Tavaliselt on need serverid kasutajale füüsiliselt lähemal (pakkuja suhtes), mis muudab andmete edastamise kiiremaks.

Meeldib Apple Edge vahemälu (AEC), Apple’i veebi sisu hostitakse selles serveris, see tähendab, et see on eelnevalt salvestatud, et saaksite sellele uuesti kiiremini juurde pääseda – mis sobib suurepäraselt Apple TV +, näiteks.

Apple Edge'i vahemälu

Pealegi on see meetod ka usaldusväärsem. Andmete edastamise bĂĽrokraatia vähendamise abil minimeeritakse ka andmete marsruutimine ja latentsus – sellest saavad kasu nii kasutajad kui ka Interneti-teenuse pakkujad.

Nagu me ütlesime, pole see funktsioon, mida kasutab ainult Apple: see meeldib teistele ettevõtetele Netflix, Amazon, Facebook ja Pilvevalgus neil on juba sarnane süsteem veebisisu edastamiseks.

AEC ostetakse kutse alusel ja arendajad saavad Apple’ile tellimusi saata siin. Sellisel juhul peab sait / rakendus tipptundidel registreerima vähemalt 25Gbps liikluse ja selle võrk peab olema töökorras, et teenida muu hulgas ka enamikku lõppkasutajaid.

News Hackeri kaudu