Apple'i veebipoes suurenenud RAM ja CPU hinnad langesid märkimisväärselt

Apple'i veebipoes suurenenud RAM ja CPU hinnad langesid märkimisväärselt

Eelmisel nädalal nii paljude Maci rea värskenduste keskel märkasid mõned inimesed, et Apple'i veebipoes tellimuste jaoks pakutavad RAM ja CPU konfiguratsioonid kogesid märkimisväärset hinnalangust. TERE AppleInsider eriti MacBooks Pro veebist tellimisel harjutatavate uute väärtuste esiletõstmine, mis võimaldavad vanadega võrreldes palju raha kokku hoida.

MacBook Pro - ehitage tellimiseks

Kui keegi soovib teha Ma veebipoest tippklassi MacBook Pro (sõltumata selle suurusest), siis kipuvad nad neist muudatustest kõige rohkem kasu saama, sest mõnel juhul võib masina lõplik hind langeda sadade dollarite võrra. On kasutajaid, kes teatavad professionaalse Apple'i sülearvuti seadistamisel ligi 1000 dollari kokkuhoiust, mis aitab muuta riistvaravalikud rohkematele kättesaadavaks rohkematele inimestele.

Lisaks on mõnes Apple'i veebipoe rahvusvahelises versioonis teatud aparaatides hindu alandatud. Silmapaistev näide on Austraalia pood, kus 17-tolline MacBook Pro on alla 17,5% ja müüb nüüd 3300 Austraalia dollari eest umbes 5232 dollarit. Kas keegi on Brasiilia poes muutusi näinud?