Apple'i virtuaalse reaalsuse panust saab kasutada iseseisvate mängupeakomplektide jaoks

Apple’i virtuaalse reaalsuse panust saab kasutada iseseisvate mängupeakomplektide jaoks

Apple saab liitreaalsuse ja virtuaalreaalsuse jaoks töötada mitmete elektrooniliste seadmetega, mida toetab uus 3D-andurisüsteem. Ettevõtte lähedased allikad on Bloombergile teatanud, et järgmisel iPad Pro-l, mis plaanitakse turule tuua 2020. aasta esimesel poolel, on uus moodul, mis koosneb kahest kaameraandurist ja sisseehitatud 3D-süsteemiga aukust, mis võimaldab elemente ekraanile projitseerida. kolm mõõdet, olgu objektid või inimesed.

Ikka liitreaalses / virtuaalses reaalsuses osutavad informandid 2021. või 2022. aastal peakomplektide turule toomisele, mis keskenduvad multimeediakogemustele, nagu mängude mängimine, videote vaatamine ja isegi virtuaalsed kohtumised. Ja siis laieneb 2023. aastal tehnoloogia liitreaalsuse prillisüsteemidele.

Uudised Tim Cooki juhitud ettevõtte investeeringust liitreaalsussüsteemide arendamisse pole uued. Alles eelmisel kuul märgati, et Apple töötab juba oma süsteemi rakenduste poes. Septembris räägiti juba ametlikust dokumendist tehnoloogia integreerimise kohta iOS 13-s ja seadmest, mis on sisemiselt tuntud kui StarBoard. Teised kuulujutud soovitavad tulevaste seadmetega töötamiseks uut kohandatud operatsioonisüsteemi nimega rOS.

Eksperdid ĂĽtlevad, et Apple on juba mitu aastat uurinud ja arendanud AR / VR-tehnoloogiat uue 3D-anduriga, mis on arenenum Face ID sĂĽsteem, mis on kogu struktuuri keskpunkt.

Ettevõtte tehnoloogiakava on põhjalikum ja sisaldab järgmise põlvkonna iPhone’is 5G kasutuselevõttu, mis käivitatakse järgmise aasta lõpus.