Apple'il on juba piisavalt puid, et katta kogu paberipakend

Apple'il on juba piisavalt puid, et katta kogu paberipakend

Eelmisel nädalal avaldas Apple koomiksivideo, mis räägib, kuidas ta tuli välja idee luua oma mets. Ja vastavalt Keskkonnajuht, ilmselt seltskond juba on piisavalt puid, et kogu paberipakend tasakaalustada.

Hiina sõidukid Xinhua teatab, et Apple teatab, et ökoloogiliste metsastandardite loomise eest vastutav asutus Forest Stewardship Council (FSC) on ümber 320 tuhat hektarit (umbes 1294 km) Hiinas asuvaid metsi.

See sertifikaat võimaldab ettevõtetel luua ja kaitsta säästvaid metsi, et kompenseerida oma toodete pakendamisel kasutatud kiu kasutamist. Ja selle aspekti täiendamiseks ning kiu kokkuhoidmiseks püüab ta kasutada väiksemaid pakendeid ja ringlusse võtta rohkem kasutatud paberit.

Nagu Apple meilis ütles, haldab kaks kolmandikku sellest värskelt sertifitseeritud metsast Maoyuani metsandus, Hunani provintsis, ülejäänud osa haldavad riigiettevõtted Qinlian MetsandusettevõteGuangxis Mõlemad ettevõtted teevad FSC sertifikaadi saamiseks ja metsamajandamiskava rakendamiseks koostööd Maailma Looduse Fondi (WWF )ga, koolitades töötajaid kõrge kaitseväärtusega metsade tuvastamiseks.

2015. aastal loodi Apple'i Hiina metsandusprogramm koostöös WWF-iga eesmärgiga luua või transportida 1 miljon hektarit (~ 4 046 km) metsi, mida hakatakse vastutustundlikult majandama aastaks 2020.

Ainult kahe aasta pärast on see arv jõudnud 300 000 hektarini (~ 1214 km) ja kasvab. Lisa JacksonÜtles Apple'i keskkonna-, poliitika- ja sotsiaalsete algatuste asepresident GreenBiz kuidas hiinlastele selline initsiatiiv meeldib.

Leiame, et hiinlased on valmis olema erakorralised partnerid nii era- kui ka avalikus sektoris, sest nad hindavad metsa tõeliselt. Leiame, et Hiina on ökoloogiliste istutusprogrammide jaoks väga viljakas maa.

Apple'i metsauuendusprogramm, mis algas 2015. aastal, algas Ameerika Ühendriikides, Maine'is ja Põhja-Carolinas 36 000 aakri (~ 146 km) metsaga ning ettevõtted investeerivad üha enam algatustesse keskkonna parendamiseks (või vähem ohtlikuks).

läbi AppleInsideri