RAÄŚUNALNIK

Apple’il on nĂĽĂĽd ametlik TikToki konto [atualizado]

Noortega suhtlemine on tänapäeval ĂĽks keerulisemaid asju – just siis, kui arvasite, et olete laine tipus, on nad läinud järgmisesse suhtlusvõrgustikku ja uuendanud kogu oma sõnavara. Kuid Apple peab muidugi proovima.

Selle meemiga mõnevõrra analoogses liikumises on hiljuti sisenenud Cupertino hiiglane IKT pakkumine, sotsiaalne videovõrgustik, mis on alla 20-aastaste vaatajate viimane palavik. Apple’il on seal juba kinnitatud konto (ja mõne päeva jooksul kogunes ĂĽle 13 tuhande jälgija), kuid pole veel võrgus sisu avaldanud.

Ilmselgelt pole Apple’i saabumine TikTokisse ĂĽllatus: Apple on viimastel aastatel oma kohalolekut sotsiaalvõrgustikes tõsiselt laiendanud, loonud Instagramis, YouTube’is ja Twitteris kontosid ning ehitanud teatud relvade jaoks isegi “alamkontosid”. teenused nagu Apple Music või ettevõtte tugipiirkond.

Siiski jääb meile lootus teada saada, kuidas Apple TikToki ruumi ära kasutab. Võrgustik, nagu me teame, on tuntud oma naljaka sisu poolest jama, hea maitsele aastatuhandel; Õuna seevastu võib siduda paljude asjadega, kuid huumor ei kuulu nende hulka (ei, onu Craig Federighi naljad ei lähe arvesse).

Nii et on huvitav näha, kuidas see uus turundusettevõtmine areneb.


TikToki rakenduse ikoon

MacRumorsi kaudu

Värskenda, jaoks Eduardo Marques 25. aprill 2020 kell 19:55

Seda ei märka kõik, välja arvatud meie lugejad Willian Max pange tähele, et Apple’il on TikTokis juba vähemalt kaks kinnitatud kontot: ĂĽks Apple Musicu jaoks (juba mõne sisuga) ja teine ​​Apple TV jaoks (see, ilma ĂĽhegi avaldamiseta).

Mis on …

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH