AppleOSi sõnul on WatchOS 7 une jälgimine konkurentidest lihtsam – tahtlikult

Täna varem rääkisime siin intervjuust Kevin Lynch (Apple’i tehnoloogia asepresident) kl TechCrunch, keskendudes watchOS 7 kätepesu funktsioonidele. Kuid Lynch ei peatu sellega: see annab intervjuusid ka paljudele teistele sõidukitele, näiteks Iseseisev ja CNETja veel ĂĽks esiletõstmist vääriv teema on une jälgimine uue operatsioonisĂĽsteemi.

Aruanne kasutajalt CNET See on eriti paljastav: nagu ajakirjanik Scott Stein osutab, on une jälgimise funktsioon watchOS 7-l lihtsam kui konkureerivate seadmete, näiteks Fitbitist või Oura Ringist pärit seadmetel. Apple’i lahendus kannab ainult põhiandmeid, nagu une kestus, pulss ja katkestused ĂĽhe liigutuse kohta.

Une jälgimine

Lynchi sõnul oli see siiski Apple’i tahtlik valik: ettevõte veetis ĂĽle viie aasta oma une jälgimise tööriistu välja töötades ja mõistis selle käigus, et selle analĂĽĂĽsi jaoks on kõige olulisem mõõdik une kestus. Täiendav, keerulisem teave pole kasutaja unekvaliteedi analĂĽĂĽsimiseks eriti kasulik.

Tegevjuht väitis järgmist:

Enam-vähem REM-etappide läbiviimiseks on võimatu ennast treenida. Mõistame, et see pole Apple’i jaoks parim viis unereĹľiimi väärtuse lisamiseks. Oleme keskendunud voodipesule ĂĽleminekule, mis on meie arvates palju kohanemisvõimelisem – ja selle tulemuseks võib olla inimeste parem uni. Sellel on positiivsed kõrvalmõjud, näiteks et REM-etapp kohandub paremini.

Lynch lisab näiteks, et käte liikumine – ĂĽks mõõdikutest, mida konkureerivad seadmed analĂĽĂĽsivad – on huvitavad andmed, kuid see ei pruugi une ajal kasutaja täielikku aju kaarti kanda ja seetõttu võib selle ära jätta.

Juhid kommenteerisid ka Apple’i lähenemist ĂĽksi pakkumisele positiivsed tugevdused. Nagu teisedki kohalikud watchOS-i tööriistad (ja erinevalt teistest platvormidest), ei koorma kell kasutajat ĂĽle, kui ta oma une-eesmärke ei täida – märguanded on alati positiivsed, kui inimesel on tervislik öötsĂĽkkel ja ta täidab oma eesmärke.

Mõnel inimesel on magamamineku suhtes teatud ärevus ja see ärevus võib iseenesest põhjustada rohkem probleeme, mis aitavad teil magada. Paljud inimesed teavad loomulikult, et nad on magamata, nii et me ei lisa midagi sellist [notificações de cobrança]; teisalt tunnustame positiivselt, kui saavutate oma eesmärgid.

Loomulikult teame, kas Apple’i lähenemine on kõige sobivam, alles siis, kui rohkem inimesi saab watchOS 7 une jälgimise funktsiooni testida. Loodame, et see aitab võimalikult paljusid inimesi!


Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium, roostevaba teras, titaan või keraamikaFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2019

Nupp - osta kohe

MacStorysi kaudu