Ă„ra igatse! Siit saate teada, kuidas Snapchati kasutada!

1. Alustage Snapchati kasutamist

Pärast rakenduse installimist Google Play poe või Amazoni kaudu looge lihtsalt konto (või kasutage juba olemasolevat). Konto jaoks on vaja anda e-posti aadress ning luua parool ja kasutajanimi. Palju tähelepanu kasutajanimele, sest see ilmneb teistele inimestele ja te ei saa seda enam muuta.

snapchat BR1

Looge oma Snapcode ja lisage oma sõbrad / © ANDROIDPIT

Pärast rakendusse sisenemist puudutage väikest valget kummitust, et vaadata oma seadeid, Snapcode’i ja sõbra valikuid. Kasutage võimalust, et saaksite oma Snapcode’i jaoks luua lihtsa animatsiooni (kollane QR-kood valge kummitusega keskel). Selleks puudutage lihtsalt fotosid.

2. Leidke oma sõbrad Snapchatis

Sõprade lisamiseks Snapchatis on neli võimalust: andke juurdepääs oma kontaktidele, et nad saaksid kontrollida, kellel on juba konto, kasutajanime, Snapcode’i või läheduse järgi. Esimesed kaks töökohta on ootuspärased.

Kiirkood töötab nagu 2D-vöötkood, saate teha pilti või ekraanipilt et Snapchat loeb koodi ja lisab kasutaja. Lähedusfunktsioon tuleb aktiveerida ja otsib teisi läheduses olevaid kasutajaid.

3. Kuidas inimesi Snapchatis blokeerida

Kahjuks on mõnikord vaja teatud inimesed meie sotsiaalsetes rakendustes blokeerida. Snapchati abil saate kasutajaid blokeerida kolmel viisil: otse ekraanilt Lisatud mind, oma sõprade loendist puudutage lihtsalt nime, hammasrattaikooni ja Blokeeri või ajalugu. Sel juhul lohistage sõrme vasakule paremale, puudutage menüüd hamburger ja puudutage käsku Blokeeri.

4. Kuidas Snaps saata

Klõpsatus on sõnum, mida saab vaadata kuni 10 sekundit, misjärel see kaob. Snapi vajutamiseks puudutage piltide kuvamiseks lihtsalt avaekraani suurt ringi või videote jaoks klahvi “linnuke”.

Snapi muutmiseks on mitu võimalust: puudutage üks kord ekraani või T-ikooni, saate lisada teksti või lühikest teksti, vajutada pliiatsiikooni, saate joonistada pildi peale, kleebiseikoonile, lisada emotikone. Vasakus ülanurgas olev X ikoon tühistab Snapi.

Libistades sõrme küljele, leiate filtrid, kiire pildistamise kiiruse, temperatuuri, aja ning mõned linna- või naabruskonna kleebised. Videote jaoks on veel kolm võimalust: aegluubis, video kiirendamine või tagasi pööramine.

Snapchat BR2

Tekst, pildid, kleebised, filtrid, efektid… / © ANDROIDPIT

Üks uusimaid uudiseid Snapchatis on animeeritud näod, mis muutuvad pidevalt. Sellele juurdepääsu saamiseks muutke lihtsalt avakuva vaade esikaameraks (paremas ülanurgas olev ikoon või kaks kiiret ekraanipuudutust) ja puudutage pikalt oma nägu ekraanil. Seejärel valige lihtsalt üks ja tehke vajadusel ekraanil kirjeldatud toiming (avage suu või kergitage kulme).

Avakuva allservast leiate 4 ikooni. Esimene funktsioon tähistab aega, millal pilt teistele ilmub, või heli videos, teine ​​võimaldab teil Snapi salvestada, kolmas lisab Snap to My Story (lukustatud, mida näevad kõik teie kontaktid) ja ruum võimaldab teil otsustada, kas soovite selle saata kõigile ja / või konkreetsetele kontaktidele.

5. Kuidas vaadata oma sõpru lukustatuna

Avakuval libistage lihtsalt sõrmega vasakule ja leiate kõik Snapsid, mis on teie kontaktide poolt viimase 24 tunni jooksul ajalukku postitatud, libistades sõrmega üles, saate alustada sõbraga vestlust ja pühkides alla. Klõps on suletud.

Snapchat BR3

Kõik lood ja rohkem sisu. / © ANDROIDPIT

Ülaosas on Minu lugu, kus teie avaldatud klõpsud kestavad 24 tundi ja kust saate neid alla laadida ning vaadata, kui palju inimesi neid on näinud ja kas keegi on neid võtnud. printida. Allpool leiate jaotise Avasta, kus on kanalid nagu MTV, Vice, Cosmopolitan ja Ao Vivo, kus on Snaps suurüritustel, nagu Ramadan, uusaasta, maailmakarikas jne.

Libistades avakuval sõrme paremale, näete lukustatud ja sõnumeid, mida teised kasutajad on teile otse saatnud, ning saate vastata koheselt või tekstisõnumina.

6. Ekraanipiltide kohta

  • Snapchat: uuendus toob kaadrite vaatamisel muudatusi

Snapchati nimetatakse ka keskkonnaks, kuhu teatud tüüpi fotosid saadetakse, peamiselt seetõttu, et pildid kaovad mõne sekundi pärast. Siiski on hea mitte unustada, et see on võimalik ekraanipilt tavalisel ekraanil, pidage meeles, et kui seda teete, hoiatab rakendus seda inimest printida võetud, kes selle võttis ja kust Snap pärit oli.

Snapchati rakenduse allalaadimine

Snapchati kasutatav ruum varieerub vastavalt seadmele, minu Galaxy Note 4 92MB-s on kaks neist andmed, vajab Interneti-ühendust, kuid sellel on reisirežiim, mis salvestab teie mobiilandmeid (menüüs Seaded> Lisateenused> Halda). Snapchati allalaadimiseks klõpsake allolevat nuppu:

SnapchatiInstallige Google Playsse

Kas leiate, et Snapchati on raske kasutada? Mis sulle Snapchatis kõige rohkem meeldib, mida teised sotsiaalvõrgustikud ei paku?