Arendajad katkestasid sidemed Apple’i ja Microsoftiga, et moodustada sõltumatuid lobirĂĽhmi

Võib-olla pole te sellest midagi kuulnud Rakenduste ĂĽhendused, kuid see on suur rĂĽhm toetatud arendajaid Apple ja Microsoft, ja selle eesmärk on kaitsta ettevõtete huve Ameerika Ăśhendriikide kongressil – või teisisõnu näidata kongresmenidele rakenduse ökonoomika tähtsust, vastu võtta seadusi, mis on kasulikud segmentidele jne.

Hiljuti, vastavalt Bloomberg, ĂĽheksa varem Application Associationiga seotud ettevõtet otsustasid katkestada sidemed kontserniga (ja sellest tulenevalt ka Apple’i ja Microsoftiga). Ettevõtted moodustavad oma ĂĽhendused, mida nimetatakse Koalitsiooni taotlus, kaitsta oma huve Ameerika poliitilises mängus.

Teisitimõtlemata ettevõtete hulgas on meil mõned rakenduste arendajad, kes on App Store’is ja Google Plays väga populaarsed – näiteks Hinnakiri, A OpenTable See on Meeldib, Pealegi Perry tänava tarkvara, mis haldab mitmeid tutvumisrakendusi. Ăśks App Coalitioni asutajatest on Blix, BlueMaili arendaja, kes on viimaste kuude jooksul Apple’i osas tõsiseid sĂĽĂĽdistusi esitanud nende omavahelise juriidilise tĂĽli tõttu.

Perry Streeti tegevjuhil Eric Silverbergil oli kontsernitegevuse kohta öelda järgmine:

Erinevus meie grupi ja teiste vahel [a App Association] on see, et neid rahastavad Apple, Microsoft ja teised suured tehnoloogiaettevõtted ning rakenduste platvormid. Loodame, et saame jagada samu eesmärke ja ootame huviga nendega koostööd teha. Aga see pole sealt pärit [das grandes empresas] et raha meie tööks tuleb.

Teisisõnu, täidesaatva avaldusega tehti selgeks, et taotluste koalitsioonil oli kavatsus töötada koos rakendusliiduga rakendustööstuses ĂĽhiste huvide kaitsmiseks – kuid see näitas, et huvide konflikti tekkimisel oleksid uue liidu ettevõtetel kõik tingimused parlamendiliikmetele ise surve avaldamiseks.

Tegelikult on fuajee algas: eelmisel kolmapäeval saatis App Coalition USA kongressile selle kohta dokumendi käivitamine ja rakenduste ettevõtetel võib olla juurdepääs muudele majandussegmentidele suunatud laenudele ja abile, et võtta arvesse uue koroonaviiruse (COVID-19) mõjusid. Kuid pole veel teada, kas taotlus võetakse vastu.

iMore’i kaudu