contador gratis Saltar al contenido

Arendajad, olge ettevaatlik: Apple lükkab tagasi rakendused, mis kasutavad emotikone liidese elementidena

Arendajad, olge ettevaatlik: Apple lükkab tagasi rakendused, mis kasutavad emotikone liidese elementidena

Näib, et nüüdsest on kogu maailmas arendajatel oma rakenduste loomisel (või värskendamisel) veel üks piirang: Apple hakkab oma rakendusi kasutavate rakendustega probleeme tekitama. emotikonid liidese elemendid või tarkvaraosad, mida kasutaja ei saa otse redigeerida.

Esimesena märkas App Store'i poliitika muutusi arendaja Sam Eckert, Bittrackeri rakenduse looja:

ametnik. Emotikonid on keelatud. Vahepeal on Instagram ja Yubo just koos nendega värskenduse välja lasknud ja tundub, et neil pole probleemi.

Räägin telefonis App Store'i meeskonnaga, räägin emotikonide teemadest.

Rakendus EI SAA EMOJISEST KASUTADA, kui klaviatuuri ei kasutata. See tähendab, et kui teie rakendus näitab emotikone kuskil, mida kasutaja pole kirjutanud, on see ebaseaduslik ja lükatakse tagasi.

Arendaja näitas ka ebakõlasid Apple'i poliitikas: kuigi ta oli sunnitud eemaldama oma rakendusest graafilised elemendid, on see suurepärane lööma Veebipoed, nagu näiteks Instagram, jätkavad selle kasutamist probleemideta.

Apple Emojis on muidugi ettevõtte intellektuaalomand ja neid kaitsevad seda tüüpi elemente käsitlevad kõik seadused, mis selgitavad isegi viimaseid muudatusi WhatsApp ja Slack, mis lõpetavad Ma kleebiste kasutamise komplekti rakendamiseks (väga sarnane, hea tähele panna) mis on mõeldud sisemiselt. Kuid ka praegu ei paista Cupertino meelest, et arendajad kasutavad oma rakendustes emotikone ja näib, et see järsk meeleolumuutus ei taba kõiki ühtemoodi.

Apple ei ole App Store'i juhiseid värskendanud, viidates konkreetselt rakendustele, mis liideses kasutavad emotikone, kuid ettevõtte õigus keelata rakendusi, mis kasutavad oma intellektuaalomandit ilma loata, on alati selge. Nii et ametlikult kleebised mitte kunagi kasutamiseks lubatud ei ole ainult see, et ettevõte pööras sellele probleemile silma. Kuni praeguseni.

Naastes Eckerti juurde, teatas asjatundja, et tänu uudsusele ilma tänuta pidi ta eemaldama kõik emotikonid Bittrackerist ja panema rakenduse sellega kaotama suure osa oma "ldico" kaebusest. Muidugi võivad arendajad, nagu näiteks WhatsApp, vabaneda Apple'i kleebistest oma loomingu jaoks, kuid see hõlmab kulutusi digitaalsetele disaineritele ja illustraatoritele, mida kõik ei saa üleöö teha. Seetõttu oleks huvitav näha Apple'i minimaalset tervet mõistust; kes teab võib-olla varajast hoiatamist? Kas seda on liiga palju küsimiseks?

läbi 9to5Mac