Arendajad teatavad kahest uuest funktsioonist, mis tulevad Linux Mint 18.3-le

Plaanis käivitada selle aasta lõpus, detsembri keskel, jätkab Linux Mint projekt oma ressursside ja eriti Cinnamoni liidese täiustamist. Arendajad kommenteerisid veel kahte detaili, mis peaksid muutuma versioonile 18.3, mis peaks olema viimane enne versiooni 19.

Linux Mint arendajad seda tegid aruanne Augustil, kui uudiseid töötatakse järgmise värskenduse, Linux Mint 18.3 süsteemi jaoks.

Uus varundamise tööriist

Linux Mint on varukoopia tööriista juba aastaid kaasa võtnud, kuid see on pidanud leppima ümberkujundusega. Allpool näete trükitud versiooni, mis meil praegu on Linux Mint 18.2-s:

Linuxi MInt BackUp tööriist

Uus versioon näeb välja selline:

Uus Linux Mint varundamise tööriist

Funktsioon peab jääma samaks, värskendatakse ainult kasutatud kujundust ja tehnoloogiat, näiteks kasutatakse näiteks GTK versiooni.

Ma arvan, et “varundamine” on väga oluline! Vaevalt leian kedagi, kes minuga selles osas nõus ei oleks, kuid eriti ma ei tea kedagi, kes seda tĂĽĂĽpi tööriistu oma varukoopiate tegemiseks tegelikult kasutab, kui pilvega oleks mingisugust sĂĽnkroonimist või midagi muud oleks mõistlikum Minu arvates.

Alati on hea näha süsteemi arenemist ja lihvimist, lõppude lõpuks on detailid olulised, kuid loodan, et nende tööriistade kohandamiseks kulutatud aeg ei jää kasutamata muude olulisemate ja palju levinumate utiliitfunktsioonide kallal töötamisel, näiteks kuupäevavormingute seadistamine aeg kaneelis, mis nõuab siiski käsitsi kohandamist, kui soovite vormingut kuidagi muuta.

Uus edenemisriba

Teine uudsus pärineb – arendaja enda sõnadega – inspiratsioon Windows 7-s. Traditsiooniline edenemisriba, mille Microsoft on rakendanud Windows 7 liideses ja mis näitab mõningate tegevuste arengut, näiteks failide kopeerimine Windows Exploreris, on selle Linux Mint 18.3 Cinnamon uue funktsiooni mudeliks.

Linuxi MInt Progress Bar

Seda Funktsioonid see on saadaval (praegu) ainult mõnede rakenduste jaoks, näiteks tegevused Nemo failidega (kopeerimine, kleepimine, teisaldamine jne), pastaka draivi vormingus, alglaadimisketta loojas, rakenduskeskuses, draiverihalduri ja varundamise tööriistades, mainitud eelmises teemas.

“Ma arvan, et saan kopeerida ka seda, kuidas Windows haldab avatud aknaid. Ma lihtsalt ĂĽtlesin … “

See pole ainus uudis!

Muidugi, see pole veel kõik, aeg-ajalt peab palju tulema, detsembri saabumiseni on meil paar kuud aega.

Nende asjade seas, mida me juba teame, muutub mõni neist teatavaks eelmisel kuul. Arendajad on teatanud, et ekraanil kuvatakse värskendus Rakenduskeskus Linux Mintis, Lisaks on eelinstallitud programmide arv veidi väiksem, kuna kahe rakenduse väljund on praegu standardne (ja seda juba mitu aastat), Laadige rahapaja üles, tööriist FTP-ühenduste jaoks (ma pole kunagi näinud kedagi seda kasutamas) ja Rahapaja lapsehoidja, see on minu seisukohast veidi kasulikum, võimaldades domeenide blokeerimist. Isegi väljaspool tavalist installimist saab mõlemat installida rakenduskeskuse kaudu, kuna need jäävad distro hoidlasse.

See on Linux Mint 18.3 tunnis uus funktsioon, seega hoidke end kursis ajaveebi ja ka kanali uudistega, eriti PIISAD.

Järgmine!