Ärge laske GamerPoweriga tasuta mänge ega sisu vahele

Alati pakutakse häid tutvustusi ja pakkumisi tasuta videomängude või isegi sisu avamiseks, kuid mõnikord on see ajutine, nagu näiteks Epic Store’i puhul, mis värskendab iga nädal „tutte”. Isegi kui mäng jääb kogukogusse igaveseks, peate selle teatud andmetes tasa tegema või võite selle vahele jätta.

Selle eesmärk on aidata mängijatel hoida vahelehti uudistega, et ilmub GamerPower, veebisait, mis toimib reklaamikogujana, registreerides need justkui sotsiaalse võrgustikuna. Igal reklaamil on oma fail, mis sisaldab vajalikku teavet ja linke sisu lunastamiseks, andes sellele harulduse hinnangu. Tähtaegade olemasolul uuendatakse teavet, et silma peal hoida. Ja sellel on ka filtrid, juhul kui soovite loetleda ainult kindla platvormi mänge.

päeva päeva sait “data-title =” päeva sait – Ă„rge laske GamerPoweriga mänge ega tasuta sisu vahele – SAPO Tek “> päeva tehniline veebisait

Kui otsustate saidil registreeruda, saate isegi lisada lunastatud mängude ja kampaaniate kogusse ning nende ĂĽksuste väärtus, mida praktikas salvestate, lisatakse automaatselt. Näiteks võib tuua Civilization VI, mis on praegu Epic Store’is tasuta saadaval, kuid see kaob peagi.

Veebileht ise toimib RPG-na, kusjuures kasutajad saavad täiendavate kogudega kogemusi. Lisaks mängudele on beeta, teatud mängude üksused ja muu isikupärastatud sisu, mille saate oma voogu lisada.