Ärge laske rakendusel öelda, mida teha, ütleb SD Maid arendaja

Optimeerimis- ja puhastamisrakendused on installitud miljonitesse Android-seadmetesse, kuid mitte kõik ei usu nende eelistesse. Matthias Urhan, pseudonĂĽĂĽmi all töötav rakenduste arendaja “tumenema“, Räägi meiega nendest tööriistadest. Matthias on SD Maid koristusrakenduse looja ja palusin tal rääkida oma tootest ning sellest, kuidas see erineb teistest “koristajatest”.

AndroidPIT 3 sĂĽsteemi puhastusvahend

SD abistaja liides / © NextPit

Jõudluse ja aku optimeerimise rakendus

KĂĽsisin Matthiaselt, mida ta arvab rakendusest, mis ĂĽtleb „optimeeri aku kasutusaega 20%“. DU Battery Saver PRO, väga populaarne tasuline rakendus, ĂĽtleb, et see aitab teil saada oma Androidis “kuni 70% rohkem aku kasutusaega”, Power Battery – Battery Saver, mis on ĂĽks 50-st enim allalaaditud tasuta rakendusest Ameerika Ăśhendriigid väidavad, et see võib aku kasutusaega pikendada kuni 60%.

“Iga rakendus, mis kasutab reklaamina konkreetseid aku suurendamise näitajaid, on minu arvates palju jama,” ĂĽtleb Matthias. “Ei saa lihtsalt öelda” 20% aku suurenemist “, kuidas see töötab? See ei toimi. “

Ma küsin, kas sama võib öelda ka konkreetsete jõudluse suurendamise näitajate kohta.

AndroidPIT 6 sĂĽsteemipuhasti

430 MB suurendamine: Power Clean liides / © NextPit

“Ka see ei töötanud. Paranduste jaoks ei saa täpseid numbreid anda […], Androidis on tuhandeid erinevaid ROMe. [Desenvolvedores de apps] nad ei saa teile täpset numbrit anda, “ĂĽtles ta,” ma oleksin väga skeptiline, sest numbrid võivad olla välja mõeldud. “

Küsisin ka tema arvamust selle rakenduse optimeerimisfunktsiooni kohta, öeldes, et saate nuppu puudutada ja oma seadet kohe kiirendada. Matthias ütles, et ta ei osanud mingeid konkreetseid kommentaare anda, kui see rakendus töötaks nii, nagu ta arvas, et see võiks töötada. Mõneks ajaks.

Iga rakendus, mis reklaamidena kasutab konkreetseid aku suurendamise näitajaid, on hunnik ****

“[O app pode acelerar o telefone] ajutiselt, sest kui sulgete kõik rakendused […] ja käivitage teine, viimane töötab kiiremini “, ĂĽtles Matthias,” kasutajatele tundub, et seade töötab kiiremini, kuid see on ainult laenatud aeg, sest teisi rakendusi kasutatakse uuesti “.

AndroidPIT puhastage 2. rakenduse põhipilt 6

Clean Master ütleb, et see suudab akusid tühjendavaid rakendusi puhastada / © NextPit

KĂĽsisin, kas ta arvab, et tasub kasutada rakendust, millel on RAM-i kustutamise funktsioon.

“Ma ei usu, et RAM-i puhastamisel on mingit kasu,” ĂĽtles ta. “Enamik inimesi ei saa aru, kui nutikas on Android-i RAM-i haldamine.”

“Minu suurim probleem selle rakendusega on tegelikult [Ă© que eles] surve kasutajad [para que eles os utilize]”Ta ĂĽtles mulle.” Kui nad ĂĽtlevad: “Sulgeme lihtsalt kõik rakendused sekundiks”, on see palju parem. “

SD Helperi kohta ja mida see teeb

Niisiis, mis vahe on SD Maisil ja teistel “puhastusvahenditel”? Alustuseks pole SD-abistajal “optimeerimisnuppu”. Tundub, et see keskendub pigem failide kustutamisele. SD Maid’i funktsioon CorpseFinder otsib ja eemaldab desinstallitud rakendustest jääkfailid, samas kui SystemCleaner kustutab mittevajalikud failid.

AndroidPIT 2 sĂĽsteemi puhastusvahend

Funktsioon CorpseFinder / © NextPit

“[Os arquivos dispensáveis] need on failid, mis ei kahjusta midagi, kui need kustutatakse, ja kui need on hädavajalikud, siis need taastatakse. Kas saadud fail [pelo app]”Seletas Matthias. Teisisõnu, midagi ei kustutata, mida ei saa automaatselt taastada.

Enamik inimesi ei saa aru, kui nutikas on Androidi RAM-i haldamine

Matthias kasutab näiteks muusikarakendust, millega saab albumikaante salvestada. Pisipildid hõivavad sadu megabaite ruumi ja võivad jääda Androidi ka pärast rakenduse kustutamist. Matthias ütleb, et see on mõnikord rakenduste arendajate süü: rakendusi on miljoneid ja mitte kõik neist pole ideaalselt üles ehitatud. Mõnikord võivad arendajad andmed meelega jätta, näiteks kui rakendus on uuesti installitud. See taastab rakenduse kõigi varasemate sätete ja eelistustega.

Kellele mäluruum otsa saab, võib võimalus sadade megabaitide kasutamata failide kustutamiseks olla väga kasulik, kuid kardan, et see rakendus põhjustab kogemata failide kustutamise, mida kasutajad soovivad alles jätta.

AndroidPIT 4 sĂĽsteemipuhasti

AppCleaneri lisafunktsioonid ütlevad, et see võib puhastada 105 MB mittevajalikest Gmaili failidest / © NextPit

“PĂĽĂĽan muuta rakendused võimalikult ohutuks, kuid miski pole 100%. “Enne kustutamist peate tulemusi nägema,” ĂĽtles Matthias.

Küsisin ka, kas SD abimees võiks pakkuda akut või jõudlust, nagu soovitavad muud süsteemitööriistad. Matthias ütles, et igasugune sellest kasu oleks ainult SD Maidi kasutamise kõrvalmõju ja ta ei andnud selles osas mingeid lubadusi.

Kas SD Neiu on parim valik?

Tundub, et Matthias läheneb oma rakenduse kvaliteedi müümisele koristamise osas täpsemalt kui konkurentidel.

“Ma ei usu, et SD Maid on rakendus, mida peate oma seadme tõrgeteta töötamiseks religioosselt kasutama,” ĂĽtles Matthias mulle. Selle asemel lisab ta, et rakendus on pigem “tööriistakasti tööriist, mida tuleks vajaduse korral kasutada, näiteks kui teie ruum otsa saab”.

AndroidPIT sĂĽsteemi puhastaja 1

Rakendus 360 Battery Plus lubab vaid ühe puudutusega pikendada aku kasutusaega kuni 3,3 tundi / © NextPit

SD Maid on siis põhimõtteliselt erinev tööriist oletatavatest akude ja jõudluse parandamise ning protsessori jahutite nuppudest. SD Maid soovib peamiselt kustutada tarbetud failid, mis võtavad teie seadmes ruumi, failid, mida kasutajatel võib ilma rakenduse abita olla keeruline kustutada.

Millist nõu annaks sel juhul Matthias kasutajatele, kes võivad süsteemi puhastamise rakendust kasutusele võtta?

Ärge lubage rakendusel öelda, et teie seade on ebaturvaline, aeglane või ülekuumenenud

“Peale SD neiu inimesed [nĂŁo] nad peavad laskma end survestada rakendusega midagi tegema. Ă„rge lubage rakendusel teile öelda, et teie seade on ebaturvaline, aeglane või liiga kuum või peate kohe seda tegema, et veenduda, et kõik on korras. See pole hea teile ega teie seadmele ”.

SD Maid – sĂĽsteemi puhastamineInstallige Google Playsse

SD Maid saab Play poest tasuta alla laadida ja rakenduse funktsioonide kohta lisateabe saamiseks külastage githubi lehte. Mis te arvate rakendusest, mis üritab müüa aku ja jõudluse parendusi konkreetse numbri teatamisega?