Ă„rge oodake Instagrami rakendust iPadile niipea …

Üle kuu tagasi kommenteerisime seda Instagram on käivitanud otsesõnumi (otsesõnumid, või DM) veebis, kuid see aitab ka taasleeki taaselustada: asjaolu, et seda pole olemas iPadi jaoks optimeeritud rakendused. Sel ajal küsiti ettevõttelt, kas see juhtub, kuid nagu tavaliselt, eelistas ta selle kohta mitte midagi öelda.

Nüüd on keegi ülaltpoolt küsitud: Instagrami tegevjuht, Adam Mosseri, küsiti küsimuste ja vastuste sessioonil, miks tänaseni pole iPadi jaoks spetsiaalset rakendust.

Mosseri sõnul on see rakendus saadaval ainult iPhone’i jaoks seetõttu, et ettevõttel pole mõlema platvormi jaoks arendamiseks piisavalt ressursse. Lisaks selgitas ta, et Instagrammil on “palju teha” ja see kõik tundub pakilisem kui Apple’i tahvelarvuti rakendus.

Tahtsime teha iPadi rakenduse, kuid meil pole palju inimesi ja meil on palju teha ning see pole välja tulnud järgmisena.

IPadile on kohandatud mitu kolmanda osapoole Instagrami rakendust, kuid platvormi API muudatustega on palju rangem, praktiliselt kõik neist on lõpetatud.

Samuti on argument, et Instagrami veebirakendus pakub iPadis piisavalt head kogemust – kuid see pole kindlasti sama. Lõpuks on tõsiasi, et iPhone’i versioon töötab iPadis laitmatult – mis on isegi tõsi, kuid kuna liides pole tahvelarvutitele kohandatud, on häbi, et seda tasub kaaluda valikuna ainult siis, kui see on vajalik.

Muide, kui arvate, et see varsti juhtub, siis parem oma hobune vihma eest välja. Kui Facebook (!) Ei ole huvitatud isegi 1–3 inimesest koosneva meeskonna määramisest iPadi Instagrami rakenduse eest hoolitsema, siis sellepärast, et nad tõesti ei taha …


Instagrami rakenduse ikoon

9to5Mac kaudu