Ă„rge oodake sel aastal 32 GB RAM-iga MacBook Pro-d

Kas teate sarnasusi 2011. aasta alguses (jah, üle seitsme aasta tagasi) käivitatud MacBooks Pro ja praeguse vahel? Mõlemad toetavad maksimumi 16 GB RAM. Sel ajal oli see erakordne; täna mitte nii väga.

2016. aasta oktoobris oli see piirang vaidluste keskmes ja Apple’i ĂĽlemaailmse turunduse asepresident Phil Schiller selgitas seda. See sĂĽndis varsti pärast seda ja on isegi kuulujutud, et Apple võiks MacBooks Pro-s ajutiselt kasutada töölaua mälu, et mahutada kuni 32 GB RAM-i.

Noh, tundub, et see on ummikus ja ootame hiljem sel aastal uut MacBook Pro-d kiibi valmistamine Kahurijärv Intelilt – esimene, mis toetab kuni 32 GB LPRDDR4 mälu. Ennäe, see uus protsessor jälle viibib.

Intel avaldas eile oma 2018. aasta esimese eelarvekvartali majandustulemused ja näitas analüütikutega peetud konverentsil, et kiipide masstoodang Kahurijärv see algab alles 2019. aastal. Neid on juba teatud arvul tootmises, kuid tootja näitas, et enne luku keeramist tuleb neil siiski mõned probleemid lahendada.

See tähendab, et tõenäoliselt sellel aastal turule lastaval MacBooks Pro’l on endiselt selle põlvkonna kiip “Kohvijärv”, alates 14 nanomeetrist. Peale LPDDR4 toe ka põlvkond Kahurijärv see ehitatakse 10 nanomeetri protsessis – see tähendab, et võime oodata ka kiiremat ja energiatõhusamat kiipi.

Algse põlvkonna turule toomise prognoos Kahurijärv, uskuge mind, see on 2016. aasta jaoks. See seletab palju, miks kuulujutud Apple’i enda kiibi kasutuselevõtmisest Macis on nii tugevad …

Uus räniinseneride vanem asepresident

Jim Keller, Intel (endine Apple)

Sellega seoses on Intel just palganud Jim Keller kui teie uus vanem asepresident räniehituses.

Keller on olnud Tesla autopiloodi meeskonna asepresident alates 2015. aastast, kuid enne seda läks ta AMD-sse, kes palkas ta oma uskumatu töö eest PA Semi – ettevõttes, mille Apple ostis välja 2008. aastal. Ta töötas isegi Apple’i kahe esimese põlvkonna kallal. , A4 ja A5.

Juhid alustavad Intelis ametlikult sel esmaspäeval, 30. aprillil.

AppleInsideri kaudu, Apple World Today