Arhitektid ja insenerid: AutoCAD on varsti saadaval iPadi ja iPhone’i jaoks

Aastaid ei suutnud kogu maailma arhitektid oma kontorites adopteerida Maci, oma disaini ja ilu poolest tuntud arvutit. Sellepärast AutoCAD, CAD programm (akronĂĽĂĽm inglise keeles Arvutipõhine disain), mis sai maailmastandardiks, mis ei ĂĽhildu Apple’i sĂĽsteemidega alates 1992. aastast. NĂĽĂĽd otsustas Autodesk minna platvormile tagasi koos kõigega, sealhulgas iPad See on iPhone.

Helistatakse mobiilseadmete versioonile AutoCAD WS ja lubadus on, et see jõuab oktoobris App Store’i. See tööriist võimaldab selle ala spetsialistidel faile redigeerida ja jagada, kasutades meeskondade vahel reaalajas koostööd.

Selle uue Maci versiooni ja iPadi, iPhone’i ja iPod touchi laienduste kombinatsioon on suur samm Autodeski jõupingutustes, et kiirendada disaini ja muuta disain ĂĽha kättesaadavamale hulgale inimestele kättesaadavaks, et nad saaksid ĂĽmbritsevat maailma kujundada.

See pole esimene kord, kui ettevõte kohandab oma tooteid iOS-i seadmete jaoks, kuid on seni keskendunud rohkem tarbijaskonnale. Rakendus SketchBook Pro iPadi jaoks (iPhone’i versiooniga) kasutatakse seda käsitsi joonistamiseks ja joonistamiseks, kasutades tahvelarvuti multitouch ekraani. Vaadake videot, kuidas ta tegutseb:

AutoCAD iPadi saabumisega on Apple’i seadmed suurepärased töövahendid arhitektidele ja inseneridele.

läbi