Artistid petavad Google Mapsi ja loovad võltsitud virtuaalset liiklust; aru saama

Kunstnik Simon Weckert pettis Google Mapsi GPS-i rakenduse ja tekitas Berliini pikil võltsitud liiklusummiku, selgub sel laupäeval YouTube’i postitatud videost (1). Kui Weckert kõnnib mööda tänavaid, kandes vagunis 99 kasutatud mobiiltelefoni, on läbitud marsruudid rakenduses punase värviga, mis viitab kahtlustatavale ummikule asukohas.

LOE: Google Mapsi konkurendid töötavad võrguühenduseta ja neil on kasulikke funktsioone

Nali on võimalik, sest Google Maps tuvastab liiklusala kasutaja mobiilis aktiveeritud asukohast. Kui palju rakendusega inimesi on liikluses, muudavad kaardil olevad tänavad värvi, et igal ajal liiklusummikutest märku anda. Seejärel kasutas Weckert seda mehhanismi ära, et mängida trikke Google’i kaarditeenuses ja simuleerida liiklust rakenduse 99 “kasutajaga”.

Ăśks ĂĽhest kasutaja kasutab liikluse kontrollimise tööriista Google Mapsi jälgimiseks – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kasutajad kasutavad Google Mapsi juhtimiseks liikluse kontrollimise tööriistu – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Weckerti video eesmärk on teavitada sĂĽsteemi riketest Google Mapsi, et pakkuda meetmeid ja takistada halva kavatsusega inimese juhtunu taasesitamist. Suhtluses tehnoloogia saidiga 9to5Google ĂĽtles Google’i esindaja, et ettevõte kasutab juhtumeid, et veelgi parandada Mapsi liiklusandmete käitlemist.

Ettevõte mäletab ka, et selle süsteemi uuendatakse pidevalt mitmesugustest allikatest, mis on pühendatud kõige põhjalikumate ja täpsemate kaartide pakkumisele. Samuti kinnitas ettevõte, et süsteem suutis mõnes piirkonnas eristada autosid ja mootorrattaid, kuid polnud valmis ronge tuvastama.

Google Maps saab järgmisel laupäeval 15-aastaseks (8) ja rakendus on oma rajal rakendanud mitmeid funktsioone. Näiteks tööriistad liikluse tasuta või villimise kontrollimiseks muutusid kättesaadavaks pärast seda, kui Google ostis konkurendi Waze 2013. aastal. Aastate jooksul on integreeritud ka sellised funktsioonid nagu võrguühenduseta kaardid, otsevaade ja parkimismärgised. rakenduses.

Mis on Waze ja Google Mapsi jaoks kõige paremini konkureerivad rakendused? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Google Mapsil on ebatavalised funktsioonid, mis võivad teie elu lihtsustada

Google Mapsil on ebatavalised funktsioonid, mis võivad teie elu lihtsustada