Aruande ĂĽksikasjad (ja muljetavaldavad numbrid) Apple'i tohutu spordilabori kohta

Aruande ĂĽksikasjad (ja muljetavaldavad numbrid) Apple’i tohutu spordilabori kohta

Ăśks paljudest uurimislaboritest, mida Apple haldab, erineb mõnevõrra tavapärasest kuvandist, mis teil seda tĂĽĂĽpi ruumist võib olla – tegelikult võiksite väikese fantaasiaga arvata, et see on mõeldud jõusaalile. Jah, jõusaal täis arvuteid, kõikjal kaableid ja kõikjal ringlevaid tarkvarainsenere, kuid see on siiski jõusaal.

SEE õunte harjutuslabor, mida enamik ettevõtteid kasutab Apple Watchi funktsionaalsust parandavate ulatuslike uuringute tegemiseks, pole kellelegi saladus – seda on näidatud, sealhulgas selles videos A B C rohkem kui kaks aastat tagasi. Kuid ĂĽkski aruanne ei sisalda selle ruumi kohta nii palju ĂĽksikasju kui võimalik Meeste tervis, avaldatud täna.

See on ajakirja ajakirjaniku juhend Jay Blahnik, tervisetehnoloogia direktor ja sobivus Apple’ilt. Aruande koostamise ajal oli seal umbes 40 Apple’i töötajat – lõppude lõpuks oli labor mõeldud ainult ettevõttes töötavatele inimestele -, kes tegid jooksulint treeninguid, jalgrattaid ja muid seadmeid, koos 13 fĂĽsioloogi ja 29 meditsiiniõe / meditsiinitöötajaga, kes kogunesid kogumiseks ja analĂĽĂĽsimiseks. andmed.

Ăśks labori hooldatav veematt

Viie aasta jooksul, mil labor on olnud avatud, on Blahniku ​​sõnul Apple “kogunud rohkem fĂĽĂĽsilise tegevuse ja liikumisega seotud andmeid kui ĂĽkski teine ​​inimkonna algatus ajaloos”: ĂĽle 10 000 labori läbinud unikaalse osaleja, enam kui 33 000 seanssi ja 66 000 tundi. andmed on kogutud. Jah, see pole nali.

Veelgi enam, oleks ekslik arvata, et Apple’i laborites on põhitööriistad kriitiliste andmete mõõtmiseks ainult tegevuste ajal. Tegelikult mitte: töötajad, kes teevad harjutusi, ĂĽhendavad end spetsiaalselt varustatud seadmetega, näiteks maskidega, mis maksavad 40 tuhat dollarit (!). Ja analĂĽĂĽsivad kalorite põletamist, tarbimist ja maksimaalset hapniku mahtu kehas. Ăśks tubadest on varustatud veemattidega (basseinid, mis võimaldavad inimestel ujuda ruumidest lahkumata) ning ĂĽhtlasi testitakse Apple Watchi veekindlust; teine ​​kamber simuleerib äärmuslikke temperatuuritingimusi.

Blahnik kommenteeris ka Apple Watchi “sotsiaalse praktika” aspekti, mis julgustab kasutajaid oma tegevust eakaaslastega võrdlema; Direktori sõnul on sisemise tegevuse väljakutse täielik edu, mille tulemusel on paljud töötajad muutunud aktiivsemaks ja terviseteadlikumaks – ja see tulemus kajastub lõppkokkuvõttes ka vabaajakellade kandjas.

Ruum, mis simuleerib Apple Watchi laboris äärmuslikke temperatuure

Lisaks kõigile aruandes sisalduvatele huvitavatele bittidele on hea meeles pidada, et Apple ei anna kunagi ühtegi kinnitatud stringi: kui see võimaldab aruandlusmeeskonnal siseneda ühte oma ülisalajastest laboritest, et ühest oma tootest rääkida, siis see on sellepärast, et ta soovib millegi jaoks buzzi tekitada. Teisisõnu, siin on meil põhimõtteliselt veel üks (peaaegu) kinnitus, et näeme midagi Apple Watchiga seotud 12. päeval.

Võib olla? ?