IGRE

Arvatavatel fotodel iPhone 7-st on valmis korpus, mis näitab erinevust avaekraanil ja nupul

Nagu ma selle nädala alguses ĂĽtlesin, on järgmise iPhone’i kohta kuulujutuna kuulutatud masin nĂĽĂĽd täisvõimsusel, vähem kui kuu aega pärast kauaoodatud käivitamist. Praegu on mitmed erinevad allikad eelseisvaid mudeleid meie senise pealiskaudse pilgu jaoks ĂĽksikasjalikult, seest ja väljast paljastanud.

Esiteks on see Tšehhi veebisait LetemSvètem mis avaldab foto oletatava nutitelefoni väga suure eraldusvõimega, ilmselt viimistletud, kullaga. Sama allikas postitas Weibosse kolm “iPhone 7 Plus” pilti – mustas, kuldses ja kuldses roosis. Kõik kinnitavad seda, mida me seadme kohta seni teame, ilma ĂĽllatusteta.

Kõige huvitavamad uudised tulevad mujalt. Telefonide remondifirma GeekBar jagage oma Weibo lehel mõned fotod mudelist “iPhone 7”, mis oleks pidanud lahti võtma; selles näeme mõningaid olulisi muudatusi, mis kindlasti lähinädalatel palju spekuleerivad.

Siseosa

Esimene ja kõige olulisem muudatus on ekraan, mis on nĂĽĂĽd tagurpidi paigaldatud tänu sellele, kuidas see on alati iPhone’i paigaldatud – seekord tulevad komponente loogikaplaadiga ĂĽhendavad kaablid altpoolt, mitte ĂĽlevalt (pange tähele, et fotol on seade tagurpidi).

Selline muudatus võib tähendada vajaduse korral muudatusi järgmises iPhone’i ekraanimudelis – see on septembri spekulatsioon, mis hõlmab 1080p ekraani “iPhone 7” jaoks ja teist Quad HD “iPhone 7 Plus” jaoks. rohkem ruumi seadme ĂĽlaosas uute komponentide jaoks. Võib-olla võimsam kaameramoodul?

Teine võimalus on see, et muutmine on võimalik kõrvaklappide väljundi otsas, mis annab iPhone’i põhjale hea lisaruumi.

Teine muudatus on seotud kuulsa nupuga Start (Kodu). Pange tähele, et võrreldes varasemate mudelitega on väikese nupu korpuse šassii väljalõige erinev, mis võib soovitada fĂĽĂĽsilise mudeli vahetamist mahtuvusliku, rõhutundliku vastu – nagu näiteks uue MacBooki puuteplaat.

Kumbagi neist ei tohiks ilmselgelt olla kivist, kuid need näitavad juba hästi teed, mida Apple järgib.

[via MacRumors, 9to5Mac]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH