Arvutage huvi oma iPhone’is või iPod touchis hõlpsalt

Veel üks lihtne Brasiilia rakendus, kuid praktikas väga kasulik. Lill on kogu portugali keeles finantseerimise arvutamiseks kasutatav utiliit, mida on väga lihtne kasutada.

Lille pealekandmine

Selles käsitletakse brasiillaste poolt enim kasutatavaid intressiolukordi, nagu lihtintress, liitintress ja tabelimäär, mida kasutatakse laenu amortiseerimisel.

Selle programmi abil on lisaks intressimäära arvutamisele võimalik välja arvutada ka laenu lõplik väärtus, teada saada, kui suured on igakuised osamaksed. Ideaalne kõigile, kes on valmis uut ostma iPhone 3GS Brasiilias. ?

Laua hind

See on ainult rakenduse algfunktsioon, mis on Brasiilia esimene töö Nicola Saglioni. Järgmine versioon on varustatud täiustustega.

Seda rakendust saab tasuta alla laadida otse saidilt Rakenduste pood (link) ning ĂĽhildub olemasolevate iPhone’ide ja iPod touch’itega OS 3.0 installitud.

Promoday iPodi ajaveeb

Täna on ajaveebis reklaamimise päev! See on lihtne: esimesed 10 lugejat postitavad fraasi „Soovin seda rakendust, sest lugesin artiklit ja leidsin, et see on väga hea!Nad saavad rakenduse koopia tasuta! Jookse!