AsBooki kahe ekraaniga sülearvuti ZenBook Pro Duo jõudis Portugali

Alates tänasest leiate juba poest ZenBook Pro Duo, Asuse uue sĂĽlearvuti, mis kavatseb rikkuda mõningaid tootlikkuse paradigmasid, kuna see tutvustab baasil klaviatuuri kõrval teist ekraani. Selle eesmärk on muuta isegi nende kasutajate seadeid, kes vajavad teist ekraani, olgu see siis mängimine, videote tootmine, muusika tegemine või muud multimeediumĂĽlesanded. See oli esimene kĂĽsimus, mille esitas Asuse publitsist AndrĂ© Gonçalves selle kohta, kes kasutab kodus või tööl kaht arvutiga ĂĽhendatud ekraani – enamiku kohalolijate positiivne vastus.

Ja Asus ei tee arvuti kahes versioonis midagi vähematut – Pro versioon on varustatud Intel Core i9-9980HK protsessori ja Nvidia GeForce RTX 2060 GPU-ga, kuni 32 GB mälu ja 1 TB NVMe SSD-kettaga. Pordide osas on sellel Thunderbolt 3, kaks USB-A, ĂĽks HDMI ja kõrvaklappide väljund. Pidage meeles, et esmane ja teisene ekraan pakuvad 4K eraldusvõimet, alumine on 14 tolli ja ĂĽlemine 15,6 tolli. See versioon jõuab Portugali alghinnaga 2 999 eurot.

Asus tõi turule ka väiksema (14 tollise) ja taskukohasema mudeli ZenBook Duo. Kujundus ja kontseptsioon on sarnased, kuid neil on 4K asemel Full HD monitor, Intel Core i7 protsessor ja Nvidia GeForce MX250 GPU. puudub Thunderbolti port. Selle sülearvuti hind algab 1699 eurost.

Lissabonis toimunud ettekande käigus tehti erinevate masinate spetsialistidele kättesaadavaks kaks masinat. Üks töötab Photoshopi keeruka pildi peal, millel on mitu kihti, rõhutades, et teise sülearvuti ekraan võimaldab rühmitada kõiki programmi tööriistu, vabastades põhivaate kogu pildi visualiseerimiseks. Teised näited hõlmavad muusikaheliloojat ja DJ-d, kes esimesena levitas ekraanil erinevaid instrumente ja süntesaatoreid, tuues oma loomingus välja tõelised instrumendid. DJ kasutab kahte ekraani ka klahvikomplektide ja eriefektide kohandamiseks muusika parimate osade jaoks.

Praktikas saab sülearvutit kohandada vastavalt iga kasutaja vajadustele kas nelja ekraaniga konfiguratsioonis (kuna alaosa saab jagada kolmeks osaks) või kasutada rakenduse otseteede jaoks ainult ühte. Või miks mitte levitada allpool otseülekannete jaoks kasutatavaid erinevaid tööriistu, sealhulgas veebikaamera, vabastades põhiekraani kogu mänguala paigutamiseks. Seal on palju praktilisi näiteid selle kohta, kuidas teine ​​ekraan (ka) saab reklaamidega kõikjale minna.

Ta leidis oma auhinna 20 aastat kestnud SAPO TEK konkursil, 20 auhinda.

Kopeerige pilt pildilt võistluse vastusesse. Võidavad ainult kõige kiiremad.

kĂĽsi tehnikaharrastust “data-title =” asus tek hobi – ZenBook Pro Duo, kahe ekraaniga sĂĽlearvuti Asus jõudis Portugali – SAPO Tek “> hobi nagu meie