RAÄŚUNALNIK

Asciident on tegevus- ja platvormiseiklus, mis on täielikult loodud Ascii tegelaskujus.

Esmapilgul näeb Asciident välja nagu tekstimärkide seinamaaling, kuid kui asi läheb ellu, saab sellest keerukas platvormimäng, mille elemendid on inspireeritud metroidvania žanrist. Seda seiklust toodetakse Ascii tabeli tähtedena ja väike Leedu Puzzle Lab indie stuudio lubab lõpliku versiooni välja tuua 2020. aasta keskel. Esteetiliselt võimaldab mäng teil muuta keskkonna värvipaletti, muutes värvilised stsenaariumid ühevärvilisteks visuaalideks, rohelisena. või näiteks mustvalge.

päeva päeva sait “data-title =” päeva sait – Asciident on tegevus ja platvormi seiklus, mis on toodetud täielikult Ascii tähemärkides. – SAPO Tech ”> päeva tehniline veebisait

Mäng põhineb ulmeromaanil ja paneb mängija kosmosepiraatide eest põgenenud inimklooni kingadesse. Praegu on mängu esimesel kohal, millennium tagasi koloniseeritud asteroidil FA-17 kaks tundi. Lõppprojektil on seitse ala, millest igaühel on pikk eluiga neli kuni kuus tundi mängimist.

Seiklusel on suur osa uurimisest, see pakub tegelastele suhtlemist ja ülemustele näkku vaatamist. Peategelane parandab oskusi, kogub relvi ja võib isegi esemete ehitamiseks ressursse otsida.

Selles etapis saab mängu proovida tasuta 10 minutit, kuid 10–50 dollari tootmise abistamiseks on korraldatud korjanduskampaania.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH