contador gratis Saltar al contenido

Äsja jõudis Instagrami veel üks funktsioon: kasutajad saavad nüüd lugusid küsitleda

Äsja jõudis Instagrami veel üks funktsioon: kasutajad saavad nüüd lugusid küsitleda

seda Instagram ära peatu. Juba mitu kuud on sotsiaalne võrgustik lisanud uusi funktsioone kiires tempos! Täna veel üks käivitamine: võimalus ressursipõhised küsitlused Lugu.

Ehkki sellel on piiratud küsitlusi Lugu ja sellel on vastuseks ainult kaks võimalust, on ikkagi huvitav, kui saaksite millelegi sellisele toetuda. Toiming ise on väga lihtne: pärast oma foto jaoks foto tegemist või video tegemist vali kleebis "Küsitlus" ja asetage see kuhu soovite, saate oma küsimusi kirjutada ja uuringu valikuid kohandada.

Pärast küsitluse jagamist saavad teie sõbrad ja jälgijad kohe hääletama hakata ja saate tulemusi näha reaalajas. Pärast seda, kui keegi on küsitluses hääletanud, näeb see inimene ka mõnda hääletustulemust ja kui see inimene hiljem nende lugu uuesti jälgib, siis näete viimaseid tulemusi.

Enda otsingutulemuste nägemiseks libistage vaatajaskonna loendi avamiseks libistage üles. Seal näete iga variandi hääli, kes valis ja millise variandi nad valisid, on hea viis võrrelda nende sõprade ja järgijate hääli, kelle arvamust te kõige rohkem usaldate. Oluline on märkida, et sarnaselt nende lugudele kaovad uuringud ja tulemused 24 tunni pärast.

Lisaks küsitlustele lisab Instagram funktsioonile kaks uut tööriista Lugu: värvivalija ja pintsel teksti jaoks ning teksti ja kleebiste joondamisriistad. Nende kasutamine on ka väga lihtne: kui valite oma teksti jaoks värvi, näete uut tilgutiikooni. Kasutage mis tahes värvi valimiseks fotolt või videost ja rakendage seda oma teksti- või joonistustööriistale.

Lisaks, kui asetate fotole või videole teksti või kleebiseid, ilmub uus sinine joon, mis aitab teil kõigele keskenduda. Teksti või kleebise pööramisel aitab uus juhend teil ka horisontaalasendisse naasta.

Ettevõtte teatel on tänane värskendus saadaval Instagrami versioonis 17.0 (iOS-i ja Androidi jaoks).


Instagrami rakenduse ikoon