RAČUNALNIK

Äsja “turule lastud” iPhone SE juhtum; AirPods Pro silikoonist otsikuid saab nüüd eraldi osta

II põlvkond iPhone SE on meie seas. Temaga “rullis” loomulikult ka Apple kaasa oma kuulsad korpused, sest kõik seadmed polnud sugugi odavad ja nende kaitsmine oli paljude jaoks peaaegu kohustus.

Kuid kindlasti olete märganud tsitaati ülaltoodud pealkirjas ja lõigus, eks? Jah. Seda seetõttu, et teise põlvkonna iPhone SE füüsiline struktuur on põhimõtteliselt sama mis iPhone 8, nii et tegelikult pole Appleil vaja midagi käivitada – see on lihtsalt varem iPhone 8 jaoks mõeldud korpuse nime muutmine uueks SE-ks, see on nii lihtne; ettevõte isegi kinnitas Verge et kui teil on iPhone 8 ümbris, ei pea te muretsema, sest see sobib uude seadmesse.

Korpus iPhone SE jaoks

Nende hinnad jäävad samaks: 300 R $ räni mudelite jaoks ja 400 R $ naha jaoks – USA-s vastavalt 35 USD ja 45 USD. Mis muudab värvipakkumist; nüüd on meil iga mudeli jaoks ainult kolm võimalust: liivaroosa, valge ja must silikooni jaoks; südaöö sinine, must ja punane nahale.

Väärib märkimist, et kuigi iPhone 8 Plus on lõpetatud, on see korpus siiski Apple’i veebipoes müügil – võib-olla seni, kuni kaupa jätkub.

AppleCare +

Hea uudis neile, kes ostavad iPhone’i AppleCare + (Apple’i lisagarantii, mis kaitseb ka juhuslikke andmeid, pole Brasiilias endiselt saadaval): varem müüdi hinnaga 130 dollarit (iPhone 8), nüüd välja 80 dollarit, vähendamine 39%!

AppleCare + pikendab standardset garantiid ühelt aastalt kahele ja pakub kahele juhusliku kahjustuse juhtumile kindlustusmakse, makstes 30 dollarit (ekraanikahjustuste eest) või 100 dollarit (muude kahjustuste eest). Ehkki Brasiilias seda ei müüda, toetab Apple siin iPhone’i koos rakendusega AppleCare +.

Silikoonist näpunäited AirPods Pro jaoks

Teine lisavarustus, mida Apple hakkab nüüd eraldi müüma, on AirPods Pro silikoonist ots.

AirPods Pro silikoonist otsad

Valite paari suuruse (väike, keskmine või suur) ja maksate 70 R $ kõike kodus kätte saada. USA-s tuli paar välja vaid 8 dollariga.

Rattad Mac Pro jaoks

Alates Mac Pro turule toomisest on Apple pakkunud võimalust kohandada masinat fikseeritud jalgade asemel kallite ratastega. Täna jõuab see aksessuaar müügile ka eraldi.

Mac Pro rattakomplekt

Probleemiks jääb muidugi hind: Brasiilias maksab komplekt tagasihoidlikult 7 tuhat R dollarit (USA-s 700 USA dollarit). Saab naerda. ??

9to5Mac kaudu [1, 2], MacRumors [1, 2]

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH