AssistiveTouch: kas selle funktsiooni kasutamine on ikka vajalik, et vältida nupu Avaleht krahhi?
IGRE

AssistiveTouch: kas selle funktsiooni kasutamine on ikka vajalik, et vältida nupu Avaleht krahhi?

Algselt loodi probleemidega kasutajatel aktiivsete mitme puutega liigutuste tegemiseks iGadgets, ressurss Abistav puudutus Mõni aasta tagasi iPhone’i kasutajate poolt “avastatud” nupuga Kodu (Kodu) on kahjustatud. Isegi katkiste komponentide korral võimaldavad iOS-i virtuaalsed nupud kõigile funktsioonidele tavapäraselt juurde pääseda.

AssistiveTouch iPhone'is

Siiamaani on kõik korras. Kuid nupu nõrkus sundis lõpuks paljusid inimesi aktiveerima AssistiveTouch * enne *, kui neil oli probleeme komponentidega, peamiselt kardetuna kulukat remonti – see on midagi tavalist Business Insider, eriti Aasias ja Lõuna-Ameerikas.

Ja see oli loogiline pikka aega. Ma ei tea täpselt, kas see on iPhone 4s või iPhone 5, kuid Apple muutis nupumehhanismi ja mul isiklikult polnud seda probleemi enam kunagi. Ja ma ei kasutanud kunagi AssistiveTouchi (ma vihkan seda).

Ma ei ütle siin, et kõik peaksid AssistiveTouchi kasutamise lõpetama ja et neil pole kindlasti probleeme iPhone Home nupuga, kuid usun, et Apple on lahendanud komponendi levinud nõrkuse. Mõni aasta tagasi oli ainult aja küsimus, millal see läbi kukkus.

Neile, kes soovivad AssistiveTouchi kohta lisateavet, on Apple’il ĂĽksikasjalik tugiartikkel.