Asus esitleb ruutereid ZenWifi, millel on WiFi 6 ja WiFi 5

Asus tutvustab uut ruuterite sarja, mille ettevõte nimetas ZenWiFi. On kaks mudelit: ZenWiFi AX, mis on 802.11axi standard, tuntud ka kui WiFi 6, ja ZenWiFi AC koos WiFi 5-ga (802.11ac). Asuse sõnul pakub ZenWiFi süsteem uuendatud AiMesh-tehnoloogiaga intuitiivset konfiguratsiooniprotsessi, mis hõlbustab ja kiirendab võrgusilma võrgu paigaldamist (erinevate katvuse võimalustega).

Asus esitleb digitaalsete kunstnike jaoks loodud sĂĽlearvutit ProArt StudioBookPro X

Kasutajatele, kes eelistavad praktilisemat juhtimist, pakub ZenWiFi täiustatud konfiguratsioonivõimalusi, mis võimaldavad teil võrgu aspekte kohandada. Turvalisuse huvides on ZenWiFi koosseisus ka AiProtection Pro, integreeritud võrgukaitse koos Trend Micro tasuta eluaegsete tellimuste uuendustega. Sellel on ka täiustatud vanemlik järelevalve.

Asuse ZenWiFi süsteem võimaldab 2,4 GHz ja 5 GHz ühenduste hõlbustamiseks konfigureerida mitu SSID nime kõigile kolmele WiFi ribale. Teise võimalusena saavad kasutajad seadme ribalaiuse automaatseks määramiseks lubada funktsiooni ASUS Smart Connection. 2,4 GHz või 5 GHz, sõltuvalt tuvastatud traadita signaali tugevusest ja liiklusest.

Asuse sõnul on ZenWiFi-l ka antenni ja trükkplaati sisaldav vertikaalne korpus, mis optimeerib WiFi-signaali tugevust ja tagab ka parema õhuvoolu, suurendades soojuslikku jõudlust. ZenWiFi AX mudelil on uusim WiFi 6 standard kogu andmesidekiiruseks kuni 6600 Mbps ja leviala kuni 510 ruutmeetrit (umbes kuus tuba). Sellel on ka neljatuumaline protsessor, mis pakub WiFi 6 täielikku jõudlust, muutes selle suurepäraseks ülerahvastatud võrgukeskkondades. ZenWiFi AC-l on WiFi 5 standard (802.11ac), kogu andmeedastuskiirus on kuni 3000 Mbps ja see katab kuni 5400 ruutjalga (umbes neli tuba).

Via: Guru3d. (TagsToTranslate) ruuter (t) ruuter asus (t) zenwifi ruuter (t) wifi 5 (t) wifi 6 (t) wifi 802.11ac (t) asus (t) traadita ĂĽhendus (t) internet (t) traadita internet (t) ) kiire internet (t) asus zen