Asus ja HP ‚Äč‚Äčteevad Chromebookidele kahe uue mudeliga ennustusi

Asus ja HP ‚Äč‚Äčon Chromebookides j√§lle kihlvedusid teinud.

Seekord t√Ķid k√Ķik kaubam√§rgid x360 14 ja C423 mudelid.

HP mudel on kaasaskantav print, mis tänu ekraani pöörlemisteljele, mis ulatub 360 kraadini, kohandub erinevate kasutusnurkadega.

Varustuses on kaheksanda p√Ķlvkonna protsessor, olenevalt konfiguratsioonist Intel Core i5 v√Ķi i7, 8 GB RAM, 64 GB sisem√§lu (pluss 100 GB Google Drive’i kaudu) ja 14-tolline IPS-ekraan, resolutsiooniga 1920 x 1080.

Aku autonoomne kasutamine on 14 tundi.

tech hp chromebook “data-title =” tech hp chromebook – Asus ja HP ‚Äč‚Äčon Chromebookidele ennustanud kahe uue mudeliga – SAPO Tek “> tech hp kroomiraamat

√úhenduvuse osas on arvutil ka kaks USB Type-C porti, kaks tavalist USB-porti, k√Ķrvaklappide pesa ja pesa microSD-kaardile.

L√Ķpuks on oluline ka esile tuua Chromebook x360 14 viimistlus, mis v√Ķimaldab tal t√Ķhusamalt vastu pidada l√∂√∂kidele.

Asusilt on meil arvuteid, mida saab konfigureerida puutetundliku 14-tollise ekraaniga v√Ķi suurema eraldusv√Ķimega ilma samade funktsioonideta. “Masinas” peidab Intel Celeron N3350 v√Ķi Pentium neljatuumalist N4200 protsessorit, 4GB v√Ķi 8GB RAM-i ja autonoomset akut 10-tunniseks kasutamiseks.