Microsoft võiks sel nädalal teha Windows Phone 7.8 kättesaadavaks

Asus ja LG näitavad ĂĽles huvi Windows Phone’i seadmete väljatöötamise vastu

Asus ĂĽritab litsentsida Windows Phone’i Microsofti operatsioonisĂĽsteemidega mobiilseadmete turuletoomiseks. Lõuna-Korea LG peaks 2013. aasta jooksul liikuma ka Windows Phone nutitelefonide arendamise suunas.

Intervjuus ajalehele The Wall Street Journal avaldas Asuse juht ettevõtte kavatsuse tugevdada oma kohalolekut selles sektoris mobiiltelefon ja selle strateegia on seadmete tootmine Windows Phone 8 abil. Ăśks hĂĽpotees on Windows 8-ga Padfone’i väljatöötamine. “Ma arvan, et Windows 8 Padfone’i kontseptsioon on mõttekas”, ĂĽtles Asuse mobiilsidetoodete asepresident Benson Lin.

Ametnik lisas, et seadmete tootmiseks ja turuletoomiseks ei olnud tähtaega.

Hoolimata 2012. aastal Google’iga Nexus 7-l loodud partnerlusest näib Taiwani ettevõte ära kasutavat Mountain View’i hiiglase abil võidetud häid hetki, et mobiilsideseadmete turul jätkata kasvu.

Lisaks Windowsi telefoni seadmetele tõi Asus hiljuti välja tahvelarvuti, mis sarnaneb Nexus 7-ga, kuid oli nime all MeMo Pad ja maksis 150 dollarit.

Vaadake Windows Phone’i

Samuti näib LG olevat valmis laiendama oma pakkumist Windows Phone seadmetega mobiilseadmete valdkonnas. The Korea Timesi andmetel on tootja seadnud eesmärgiks 2013. aasta 75 miljoni nutitelefoni müügi ja selle numbri saavutamiseks peab bränd panustama väljaspool Androidi.

Ajavahemikus 25. – 28. Veebruar Barcelonas toimuv Mobile World Congress võib tuua uudiseid kahelt idamaiselt ettevõttelt Windows Phone seadmete kohta.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi