Asus näeb Portugali äriturul kasvuvõimalusi

Asus teatas veebruari keskel äriturule sisenemisest Portugalis. Tehnoloogia esimene eesmärk on kasvada. Ja kasv, ajal, mil üks peamisi turge, kus Asus tegutseb, on languses, on ettevõtte vastutajate austus.

Kui mõelda Asusele, on üks selle automaatselt loodud assotsiatsioonidest seotud arvuti- ja mänguturuga. Kuid ettevõte soovib sellest kuvandist kaugemale minna ja tahab Euroopas teha seda, mida ta on mõnda aega Aasia turul teinud: võita ettevõte.

„Euroopas on aeg laieneda, valides turud, kus eksisteerivad ärisegmendid. Portugali turul on alati uusi ärivõimalusi ”, kommenteerib ettevõte Portugali saabumist.

Asus soovis veenda ettevõtte turgu usaldusväärsuse ja kvaliteedi kuvandis, mida eratarbijad on aastate jooksul suutnud vallutada. Kuid mis lootust on ettevõte ikkagi leida selles uues segmendis?

“Loodame säilitada kasvu, panustades suurelt partneritele esitletud kvaliteetsete toodete konsolideerimisele. Meie ärieesmärk on kahekordistada praegust turuosa, mis meil on, ”rääkis ettevõte oma olemasolevatest 2014. aasta plaanidest.

Strateegiliselt või mitte – Asus sisenes Portugali äriturule vaid kaks kuud enne Windows XP elu lõppu. Tehnikapargi renoveerimine võib hõlmata tarkvara, aga ka riistvara ning selles valdkonnas tunnistab Taiwani tehnoloogia võimalusi. Kuid on palju esilekerkivaid trende, mida Asus tahab ära kasutada.

„Windows XP lõpp toob meile rohkem müügivõimalusi. Kuid mitte ainult Windows XP, vaid on ka uus mitmepunktiline kontseptsioon, virtualiseerimine, privaatne pilv, mis loob võimalusi ka arvutite müümiseks.

Portugalis on juba muid tehnoloogiabrände, mis on samuti tihedalt seotud arvutivaldkonnaga ja mis juba pakuvad äriteenuseid. Asus kavatseb konkurentsi vastu võidelda kihlveodega “andmekaitse, energiatõhususe ning seire- ja ressursside haldamise tarkvara suurema turvalisuse eest”.

Toote robustsus on ka hetk, mil tehnoloogia arvab, et see suudab uusi kliente meelitada, seda seetõttu, et Asuse analĂĽĂĽsi kohaselt valitseb “vaenulik töökeskkond: niiskus, tolm, liigne kuumus, praegused tipud ja kehv õhuringlus”.

Rui da Rocha Ferreira

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi