Asus pakub nüüd ZenUI-ga integreeritud Google Now käivitusprogrammi

Asuse nutitelefoni käivitaja sai 22. mail värskenduse ja on nüüd osa valitud liidese loendist, mis pakub süsteemi manustatud kanderaketti Google Now. Teisisõnu, ZenUI pakub nüüd avakuvalt otsetee teenusele Google Now.

Play poe ZenUI käivitaja muudatuste loendis teatab ettevõte, et on integreerinud Google’i rakendused ZenUI kanderaketiga, mis on saadaval rajalt. Halda avalehte> Eelistused> Avakuva. Vaadake, kuidas see välja näeb, sellest videost, mis on saadaval aadressil Reddit:

Veebruaris sait Androidi politsei on teatanud, et Google eemaldab eeldatavasti Google Now käivitaja Play poest millalgi sel aastal. Siiani on rakendus saadaval Androidi rakenduste poes ja selle saab installida nutitelefonidesse, kus töötab Android 4.1 või uuem versioon. Kuid ma näen seda Asuse žesti positiivsena, kuna see integreerib oma varjatud nahkadesse puhtama tarkvara funktsioonid, kohandades API süsteemiga.

Asus järgib Sony eeskuju, mis eelmise aasta juunis hakkas liidese osana pakkuma kanderaketti Xperia kasutajaliidest. Uudistele tuginemiseks värskendage lihtsalt rakendust Play poest, klõpsake alloleval nupul:

ZenUI käivitaja – nutikasInstallige Google Playsse

Kas kasutate oma Androidi Google Now käivitusprogrammi?