contador gratis Saltar al contenido

Asus saab turule tuua uue nutitelefoni, mis on Huawei Mate 20 Proga väga sarnane

Asus saab turule tuua uue nutitelefoni, mis on Huawei Mate 20 Proga väga sarnane

Asus saab turule tuua uue nutitelefoni, mis on Huawei Mate 20 Proga väga sarnane

Asusel pole ülemaailmses nutitelefonide turul suurt osa, kui arvestada, et segmenti juhivad veel kolm ettevõtet: Samsung, Huawei ja Apple. Kuid see ei takista Taiwani tootjaid selles konkurentsisektoris kõvasti tööd tegemast, vastupidi, sest see võib uue nutitelefoni peagi ametlikuks muuta.

Internetis lekkinud pilt näitab täiesti erinevat Zenfone'i, mida me seni näinud oleme. Me ei tea endiselt, kas see seade on ülemine või keskmine, kuid see, mis tähelepanu disainile tõmbab, on praktiliselt identne Huawei Mate 20 Proga, vähemalt siis, kui vaatame tagantpoolt.

Näeme selgelt, et Asus on kandnud ruudu moodulit, mis mahutab kolme kaamerat, ainus erinevus Huawei nutitelefoni osas on LED-välklamp. Kõik muu tagakujunduses näeb välja identne, isegi küljel olevad kõverad.

Mis puutub uude Zenfone esikusse, siis kui vaadata lähemalt ekraani vasakpoolset ülanurka, näib, et Asus on kahe kaamera mahutamiseks rakendanud "augu". Seetõttu näib, et ettevõte kavatseb jälgida nutitelefonide turu suundumusi 2020. aastal, jättes kõrvale vanad "sälgud" ja isegi Zenfone 6 pöörlemissüsteemi.

Sellel seadmel peab olema otse mooduli all ka digitaalne lugeja, millel tõenäoliselt puudub OLED-ekraan, kui mitte tootja on selle turvafunktsiooni ekraani alla lisanud.

Kahjuks pole "müstiliste Zenfone" spetsifikatsioonide kohta veel teavet, kuid need ja muud üksikasjad võivad ilmneda lähinädalatel.

Soovitame lugeda: