Asus tõi turule mängude jaoks mõeldud kompaktse arvuti Huracan G21

Asus tutvustab Republic of Gamersi uue kompaktse arvutimudeli Huracan G21 mudelit. See rida on mõeldud kasutamiseks videomängukonsoolidega töötavatel töölaudadel. See mudel on varustatud magnetkaitselukuga küljekattega, mida saab vajaduse korral avada, et suurendada õhuvoolu jahuti sees. Asus ütleb, et süsteem suurendab protsessori jõudlust 11% ja graafikakaarti 8%.

Mängu jõudlust tõstes esile, 13-liitrine šassii on loodud küberpungi ja kübersõdalaste teemadel inspireerituna. Toas on 8. põlvkonna Intel Core i7 protsessor ja Nvidia GeForce GTX 1070 graafikakaart. Sellel on 16 GB 266 MHz DDR4-mälu, 256 GB M.2 SSD-mäluseade ja 1 GB HDD. TB kiirusel 7200 p / min.

Spetsiaalse kaane kaudu on võimalik masina ajakohasena hõlpsasti juurde pääseda arvutikomponentidele ja värskendada mälu, protsessorit või graafikakaarti. 2,5-tollise SSD saate mõne sekundi jooksul kiiresti teisendada, kasutades kiirvaliku käitumist.

Ühenduvuse osas on šassiil esiküljel USB-C 3.1 ja 2 USB 3.1 porti. Arvuti tagaküljel on saadaval veel kuus USB 3.1 porti (4 esimese põlvkonna ja 2 sekundit).

Arvuti on loodud sobitama Aura Synci kohandatud valgustust teiste ROG-tarvikutega, näiteks hiire, klaviatuuri või kõrvaklappidega. Huracanil on integreeritud ESS DAC-helisüsteem ja võimendi, mis suudab edastada 32-bitist heli sagedusel 384 kHz.

Nüüd on G21 Huracani võimalik leida spetsialiseeritud kauplustest umbes 2000 euro eest.