Asus Zenfone seeria areng: Zenfone 5-st kuni 5z-ni

Nii nagu kanname Samsung Galaxy liini trajektoori, esitame täna teile, kallid lugejad, Taiwani ettevõtte kogu loo. Alates Zenfone 5 esmakordsest käivitamisest kuni hiljuti Asus Zenfone 5 käivitamiseni. Nii et kinnitage turvavöö ja alustage seda ajarännakut.

Zenfone 5 – kas olete tõesti tĂĽlitsema tulnud?

2014. aasta oktoobris turule lastud esimene Asus nutitelefon, mis maale jõudis, on Zenfone 5. Seade saabus ajal, kui Google’i juhitud Motorola oli siin väga edukas ja teise põlvkonna Moto G. Zenfone 5-l oli kaks versiooni; Inteli 1,6 GHz ja 8 GB protsessoriga, mis maksab 649 R dollarit ja 16 GB mudel maksab 699 R dollarit. 1,2 GHz ja 8 GB Inteli protsessoriga Zenfone 5 mĂĽĂĽakse 599 R dollari eest.

Spetsifikatsioonidele lisaks on sellel seadmel 8 MP tagumine kaamera ja 2 MP esikaamera. Aku mahutavus on 2050mAh. Ja aku on Achilleuse Zenfone 5. Konts. Mõned ütlevad, et probleem on tingitud Atomi protsessorist, mis tarbib palju energiat, teiste sõnul on probleemiks aku. Tõde on see, et nutitelefonid hakkavad selle tõttu võimsust kaotama.

Zenfone5 Focus AndroidPit

Asus Zenfone 5 / © NextPit

Zenfone 2 – evolutsioon

Zenfone 2 on varustatud missiooniga pakkuda seda, mis pole Zenfone 5. Asus on taas missioonil, et proovida võita Brasiilia avalikkust ja parandada eelkäija jätnud muljet. Ma ei taha öelda, et Zenfone 5 on katastroof, vastupidi, see toob turule häid asju, näiteks 2GB RAM oma kategooria nutitelefonis. Kuid akuprobleem on midagi, mis selle trajektoori veidi mustab.

Zenfone 2 lansseeriti agressiivsete spetsifikatsioonidega, eriti 4GB RAM-i tõttu, mis on tõeline revolutsioon. 2015. aasta augustis lansseeritud hämmastavate spetsifikatsioonidega nutitelefon hinnaga 1 299,00 R $.

AndroidPIT ASUS ZenFone 2 Deluxe 9694

Tundub, et Zenfone 2 on harjatud plastist, mis näeb välja nagu metall / © NextPit

Selle päeva parim kuluefekt tõusis hüppeliselt. Lisaks suurele RAM-mälule on sellel seadmel Intel Atomi quadcore protsessor, 13 MP tagumine kaamera ja 5 MP autoportreede jaoks ning 3000 mAh aku. Seejärel käivitati Zenfone 2 Selfie ja Laser versioon.

Zenfone 3 – Asus hakkab võitma

Kuna Samsung dikteerib oma Galaxy J-ga reegleid, on Asus eelmiste mudelitega võrreldes jälle midagi muutvat. Seekord tõi Taiwani ettevõte Snapdragoni protsessorid millegi uuena, jättes Inteli protsessorid kõrvale. Peale selle on seadmel uus metallist ja klaasist korpusega välimus, mis erineb oluliselt eelmisest versioonist.

Nutitelefon toodi turule 2016. aasta oktoobris koos Snapdragon 625, versiooni 3 / 4GB RAM ja 32/64 GB sisemäluga. Käivitasime ka Zenfone 3 Deluxe Zenfone 3 Max ja Zoom Zenfone 3. variandid. Nutitelefonid võeti väga hästi vastu ja nende müük oli hea.

AndroidPIT asus zenphone 3 1990

Zenfone 3 / © NextPit

Zenfone 4 – järjepidevus selles, mis on juba hea

Zenfone 4 aitab veelgi tugevdada Asuse kasvu nutitelefonide turul. Välimuse osas pole meil disainis veel palju muudatusi olnud. Siin hoiab ettevõte külma olnud ja võtab oma koostises ühe koostisosana vastu klaasi.

Toimik 000 1

Visual Zenfone 4 / © NextPit

Lisaks Zenfone 4-le on meil Zenfone 4 Pro, Zenfone 4 Max, Zenfone 4 Max Pro, Zenfone 4 Selfie ja Zenfone Pro Selfie 4. variante. Kokku ei lastud turule erinevaid mudeleid, millest üks on suurema aku, teine ​​suurema kaameraga. nii selfide kui ka Zenfone 4 Pro jaoks, millel on kõigist kõige tugevamad spetsifikatsioonid. See tähendab, et Asus toob turule mudeli igale maitsele.

Asus Zenfone 5 – Asuse kasvu tugevdamine

Siin kuus Brasiilias lansseeritud Zenfone 5 saabub Asuse elatud heade hetkede kinnistamiseks. Praeguse trendijärgse alumiiniumist ja klaasist välimuse ja kontuuriga on see seade nagu vastuoluline sälk hästi tasakaalustatud konfiguratsioonis väga atraktiivse hinnaga.

Zenfone 5 on varustatud Snapdragon 636 protsessori, 4 GB RAM-i, 64 GB salvestusruumi ja 3300 mAh akuga. Sellel nutitelefonil on endiselt variante, nimelt Zenfone 5 Selfie, Selfie Pro, Max Pro M1 ja kõige võimsam, nimelt Zenfone 5z. Uute mudelite müük on alanud ja seadmed on rõõmustanud mitte ainult tarbijaid, vaid ka erilisi kriitikuid.

AndroidPIT asus zenfone 5 5z 8117

Vastuoluline sälgu vaade / © NextPit

Järgmine Zenfone?

Selle Taiwani ettevõtte teed jätkava järgmise Asuse nutitelefoni kohta pole endiselt andmeid. Siiski võime oodata midagi nii head kui praegu, kuna tuleb märkida, et tootjad, kes on õppinud varasematest vigadest, on kurikuulsad.

Ja millist mudelit eelistate Asuselt?