[Atalhos do iOS] Jagage WiFi-võrku mis tahes mobiiliga ilma parooli sisestamata

IOS-il on funktsioon, mis võimaldab teil WiFi-ĂĽhendust jagada, ilma et peaksite võrgu parooli avaldama, lihtsalt viies need kaks seadet ĂĽksteisele lähemale. Kuid see töötab ainult Apple’i seadmete vahel ja see peab olema installitud iOS 11 või uuem.

Juhtudel, kui teisel inimesel on Android, on võimalus võrku jagada WiFi QR-koodiga, mis edastab kogu vajaliku teabe parooli avaldamata.

Selles artiklis installite a IOS-i otsetee mis võimaldab teil selle QR-koodi automaatselt genereerida, et saaksite oma võrku parimate privaatsustega teistega jagada.IOS-i otseteede kasutamiseks peate teadma, et peate kõigepealt rakenduse installima Otseteed otse App Store’ist. See, kes haldab funktsioone, mida igal juhul täidetakse.

Otseteed Otseteed

Seal peate lubama ka Internetist alla laaditud otseteede installimise. Kui te pole seda veel teinud, õpetame teid siin:

Pärast seda saate nĂĽĂĽd QR-koodi kaudu alla laadida ja installida WiFi-võrgu jagamise otsetee. Avage see artikkel oma iPhone’is või iPadis ja puudutage allolevat pilti:

See avab juhiseid täis lehe. PĂĽhkige lõpuni ja puudutage nuppuLisage ebausaldusväärne otsetee“.

Valmis. Teie otsetee on installitud. Saate selle igal ajal aktiveerida, avades rakenduse Otseteed. Või saate selle avamiseks praktilisemaks teha avaekraanile ikoone.