Atrio Paris, nutikell, mis on tark, elegantne ja rafineeritud

Atrio Paris, nutikell, mis on tark, elegantne ja rafineeritud

Väike nutikell, mis sobib teie õhtuse riietusega ja sobib hommikusteks jalutuskäikudeks? See on Atrio Paris

Päevadel pole vidina suurus (ja värv) vaikne, takistuseks neile, kellel on elegantsem profiil, välimusele vastavate toodete leidmiseks. TERE Atrio Pariis on kõik selle ruumi täitmiseks, ole nutikell rea nutikate funktsioonidega, mis on ekraanile paigutatud vaid 2 sentimeetrit.

Isegi lühike ja peen, kas see on seda tõesti väärt? Siit leiate meie üksikasjaliku ülevaate.

Visuaalsus ja ĂĽhenduvus

Surnud ekraaniga nutikell Atrio parisVäike ja elegantne disain. See on Atrio Paris,

Elegantsus Atrio Pariis mis teeb sellest nutika kella, mis erineb teistest. See ei ole vidin, mis oma suuruse järgi tähelepanu köidab, ega funktsioonidega täidetud seade (mille jaoks te ei kasuta isegi pooltki). Muidu: Pariis otse navigeerimise punkti ja see kajastub ka mustand, mis on üsna luksuslik. SEDA metallist käevõru, mida saab ekraani ümbritsevate klaasi geomeetriliste kujunditega täiendada õhukese kihina toote viimasel kihil.

Rakendus, mille peate kella kõigi funktsioonide ja sätete kasutamiseks alla laadima (kuna selles pole konfiguratsiooni) SW Atrio, saadaval domeenile Android ja iOS. Sellel rakendusel on liidesega teave, menüüde ja alammenüüdega, mis sobivad ideaalselt neile, kes soovivad jälgida samme ja kaotada kaloreid päevas, nädalas ja kuus. Omanik iPhone Te soovite teada, et kell võib töötada ka rakendustega Apple Health; Kellel on Android ka õnnestus see peatada Google Fit.

Atrio SW rakenduse ekraan koos Atrio pariisi testiga, nutikellArvesti jaotur, seaded ja meeldetuletuste vahekaardid, kus saate ajastada meeldetuletusi, näiteks "püsi hüdraatunud".

TERE Atrio Pariis unisex-mudel, kuid selle elegantne ja läbimõeldud välimus koos suurusega paneb meid uskuma, et see oli mõeldud naissoost publikule meelepäraseks. Arvestades, et kellareklaamikampaania kasutab selliseid termineid nagu „glamuur”, usun, et hoolimata kasutaja soost tuvastamisest, tuleb arvestada, et see on lisavarustus sujuv ja Eemaldatud kontseptsioon, mis on tulnud tehasest.

Erinevalt Apple Watchi minimalistlikust, uniseksist ja "iga võimalusega" kvartsist või ümarast, tugevast ja märkamatu Huawei Watch GT 2-st, Atrio Pariis mäleta ühte kalliskivid. Metallist käevõru tugevdab seda ideed hästi. Vastupidi, meil on London, veel üks tootja nutikell, millel on veel mitu funktsiooni ja mis võtab kasutusele universaalsema stiili, mis ühendab endas sportliku ja juhusliku ilme.

Atrio paris, nutikell, külgmiste nuppudegaSelle toote ühe nupuga funktsioon on piiratud, muutes selle eristavaks nutikellade vahel, mille menüüd töötavad ainult puudutusega.

SEDA lihtsus kapseldab hästi läbi navigeerimise tõhususe Atrio Pariis. Seal on üks puutetundlik piirkond nimega "ühe puudutusega, Vahetult ekraani all on klaasi alla trükitud kuusnurkne kuju. Populaarsete nutiribade korral koputate edasi liikumiseks ja hoidke sõrme kinnitamiseks mõni sekund. Tsükliline menüü, nii et selle funktsioonid järgivad kindlat järjestust kuni avakuvale naasmiseni. Selle küljel on ka füüsiline nupp, mis funktsioneerib algusesse naasmiseks või kui ekraanil on ekraan, läheb pimedaks.

Ilma liigseta, nii tore Pariis otse oma funktsiooni punkti. Seal on samme, kaotatud kaloreid, läbitud vahemaad, pulssi (nüüd), teie une kvaliteeti ja on ka nelja tüüpi koolitus (jooksmine, kõndimine, matkamine ja jalgrattasõit). Mobiiltelefoniga otseühenduse funktsioonist on meil sõnumite lugemise / teavitamise funktsioon ja funktsioon "otsing", mis saadab nutitelefonile häälhoiatused (justkui kõne), kui te sellest ilma jätate.

Atrio paris, nutikell, mis näitab läbitud vahemaad (4.46 km)Ekraani liides on puhta kujundusega, rõhutades teavet

Pärast mitmepäevast kasutamist on võimalik iga funktsiooni juurde minemiseks kaunistada puutepiirkonnas olevate puudutuste arvu. Enimkasutatud neist ilmuvad järjekorda esimesena, teised aga nagu "teema" ja "heledus" on viimased. See on positiivne punkt, kui mõelda navigeerimisüksuste kasulikkusele. Ja kuigi ta soovib isikupärastatud praktikat, mis piirdub ainult nelja mainitud tüübiga, on teemat kohandada põhiekraanilt on piisavalt õiglane.

Rääkides heledusest, see tähendab Välk kena ekraan teises keskkonnas, kuid Värv muutub lõpuks uduseks (sel juhul erineb valge tuli mustast taustast). Kujutise määratlus pole ka kõige parem, isegi toote Pariisi-teemalistel taustpiltidel.

Kõige uudishimulikum on olemasolu kleepuv märkme "joogivesi" ja "sport", mis on tervisele kasulik. Kõrvuti elades ja ainult kodus töötades on meeldetuletused väga olulised. Kahju, et on ka teisi negatiivseid punkte: seda ja muid konfiguratsioone saab muuta / teha ainult partnerrakenduses. Kui kasutate Apple Health või koos SW Atrio eemaldatud, peate selle kohandamiseks alla laadima ja avama.

Rumm

ÜLEVAADE: Atrio Paris, nutikell, mis on tark, elegantne ja rafineeritudAtrio Paris laadija on lekkiv kate, mis võimaldab juurdepääsu seadme teabele isegi laadimise ajal

Need teist, kes olete harjunud nutikelladega kasutama, teavad, et võtmepunkt on aku vanus. Kui peate juba oma mobiiltelefoni laadima iga päev või kaks, ei soovi te enam tavalisest vidina kasutamisest peavalu, eks? Võib-olla on see peamine negatiivne punkt Pariis. Tootepakenditel seisame silmitsi üsna pettumust valmistava hinnanguga: aku kestab vaid kaua kolm päeva. Juhendis muutub lugu pisut, maksimaalse kestusega 20 päeva. Testimisel mõistsin, et selle teise stsenaariumi kestus on võimatu ja selgitan allpool.

Nende kahe äärmuse vahelised erinevused, mille on andnud tootja ise, on seletatavad asjaoluga, et kui kaua kell kestab sellega ühendatud mobiiliga. Kui aku on maksimaalselt laetud (mis kestab mitu tundi) ja Bluetooth on aktiivne, siis kasutan seda hommikust teise, see on umbes 35–40 tundi. Kui Bluetooth on välja lülitatud, kestab aku neli korda kauem, see on harjunud peaaegu nädal. Nii jääb see kõige rohkem ellu kaks päeva intensiivne kasutamine, ühendatud mobiiliga.

Atrio paris, nutikell, mille tagaosas on ĂĽksikasjad magnetilise anduri jaoksErinevalt klaasist ekraanist on nahaga otseses kokkupuutes olev metall tagakĂĽljel kergesti kriimustatud

Nii et tänan, et kasutate seda kui "Võrguühenduseta" kell kogu päeva jooksul ja arvutab teie teabe ainult näiteks enne magamaminekut mobiiltelefoniga kooskõlas. Nii on teil endiselt kõik olekud värskendatud ja te ei pea lootma ühendustele ja lühikesele aku kestvusele. Kui ostate selle eranditult oma nutitelefoni teatiste kuvamiseks, peate hakkama saama kahepäevase arvega.

Selle kõrval on a laadur ebaharilik, mis toimib a juhtum mis sulgub nutikella korpusel. Kuna seade ei lae juhtmevabalt, on sel juhul metallist klemm, mis loob füüsilise kontakti aku laadimiskellaga.

Hea mõte on aga see, et süsteem pole praktiline, kui arvate, et see tuleb avada ja sulgeda iga kord, kui peate selle laadima. Pikemas perspektiivis peate justkui võtma iga kord pärast laadijaga ühendamist mobiiltelefoni korpuse maha ja panema. veel üks samm, mille saab kindlalt täita ja a süsteem mnäiteks piisab, kui hoida konnektor stabiilsena ja ilma "sambarita". Majanduslikult oleks mõni teine ​​lahendus mingisugune lehel hoidke seda aluses, nagu teisedki nutikad kellassepad. Kahjuks võttis selle variandi vastu Aatrium väärivad parandamist.

Vastupidavus

Atrio paris, nutikell, käevõru detailigaSellel käevõrel on stiilne magnetiline pannal, mis kuvab tootja kaubamärgi.

Arvatakse, et toote kergus on vaid vastupidavus. Me kinnitame, et see on õnneks vale esmamulje. Meie testis (100% peakontor) viimase kahe nädala jooksul ühtegi kriimustust pole näha ja ekraanil pole püsivaid plekke. Kuvatakse ka käevõru oota tolm ja kriimustused. Isegi "Atrio" kaubamärk, millele on graveeritud selle magnetilised osad, on endiselt uus. Isegi nii on klaas haavatav sõrmeplekkide ja tolmu suhtes, mida saab õnneks puhastada.

Selle kasutamine iga päev teel võib selle testimiseks pisut erinev olla, kuid usun, et juhuslikud kriimustused tekivad ainult siis, kui need kukuvad alla või raputavad otse teise pinnaga kellast. Kergelt koputades ja "raseerides" peab olema pikaajaline mõju. Veel üks oluline detail on veekindel, IP67 sertifikaadiga. See tähendab, et see võib vajuda 1 meetrisse vette kuni pool tundi. Saate seda basseinis ilma probleemideta kasutada, on lihtsalt kahju, et see pole ujumisjälgijaga varustatud.

Järeldused Atrio Pariisi kohta

Atrio paris, nutikell, lähivõte ekraanil näitab aega

Neile, kellel pole kunagi nutikella olnud, see on Atrio Pariis hea algus. IgaĂĽks, kes on tuttav nutika spordikellaga (nutikas spordikell) ja soovib midagi peenemat kaubelda, saab sellega hõlpsalt kohaneda. Kasutage ainult reisimisel ja välimuse täielikuks järgimiseks – see on kõige harmoonilisem lahendus. IgaĂĽks, kes eeldab, et see on kaasvidin, mis muudab teid sõltuvaks funktsioonidest ja mõõturitest, mobiiltelefoni teatistest ja muudest hoiatustest, võib aku ja selle suurus olla ebapraktiline. Leiad Atrio Pariis alates R4 474 dollarit.

TERE Atrio Pariis mis on sinu nutikella tüüp? Räägi meile kommentaar!

 • Vastupidavus – 8/10
 • Kujundus – 10/10
 • Lõbusad – 6/10
 • Ekraani seaded – 7/10
 • Drum – 5/10
 • Kulude eelised – 6/10

7/10

Atrio Pariisi nutikell

Nutikell töötab väga hästi mõõduka kasutamise korral, disainiga, mis sobib elegantse välimuse ja isegi spordiriietusega. Nii et seda on hea kasutada ringi kõndides. Kas soovite näha sotsiaalmeedia märguandeid ilma telefoni tõstmata? Hind, mida makstakse maksimaalselt kaks tundi kellaaku eest.

Pro

 • Vastupidav
 • Sujuv disain
 • Valgus
 • Intuitiivne ja hõlpsalt navigeeritav
 • Kas teil on käevõru, mida saab vahetada

Miinused

 • Madal aku tööaeg
 • Praktilised laadijad
 • Seadistused ainult rakenduse kaudu
 • Treeningalal on mitmeid fĂĽĂĽsilisi tegevusi (ja piiratud isikupärastamine)