twitter-timeline

[Atualizado: Já disponível] Twitter võimaldab teil ajaskaala sortida…

Viimastel aastatel on Twitter teinud mitmeid muudatusi ja katseid kuvab säutsude järjekorra. Kuni 2016. aastani olime harjunud kronoloogilises järjekorras lugema. Kuid hiljem muutis ettevõte algoritmi, et näidata ajalise hierarhiata väljaandeid. Kuigi on võimalik tagasi pöörduda traditsioonilise korra juurde, on see nüüd ehitamisel kronoloogilise ajaskaala hankimiseks nupp sekunditega.

[Atualizado (16/1/2019)] Kaks nädalat pärast väljakuulutamist oli võimalus lõpuks saadaval. Kui avame ametliku Twitteri kliendi Androidile, küsitakse teilt kas soovime aktiveerida kronoloogilise järjekorra või hoida silmapaistvamaid.

twitter-ajaskaala

Uus Twitteri nupp säutsude järjekorra muutmiseks

Twitteri tootmise asepresident Keith Koleman teatas paar päeva tagasi uuest funktsionaalsusest, mis on juba olemas iOS-i rakenduses ja lähinädalatel Android-seadmetesse jõudmine. See on nupp paremas ülanurgas, mis koosneb kolmest sinisest tähest. Puudutades võimaldab see meil valida valiku Lülituge hiljutiste säutsude vaatele nii et vaadata ajaskaala kronoloogilises järjekorras.

Kui tahame hiljem selle muudatuse tagasi pöörama, puudutame uuesti nuppu ja valime valiku Tagasi algusesse. Sellega kuvab Twitter rohkem säutse vastavalt nende asjakohasusele. Uue funktsiooni kaudu on meil võimalus sekundite kaupa oma ajaskaala kohandada.

Muudatused mõnede probleemide tõstatamiseks

Twitteri inimesed teavad seda kõige asjakohasemate säutsude kuvamise algoritm ei häiri kõiki kasutajaid. Mõnel juhul vajame kronoloogilist järjekorda, et olla kursis viimaste uudiste ja otseülekannetega. Sel põhjusel teeb Keith Koleman ise enesekriitikat samamoodi nagu muudatuse väljakuulutamine.

Tänu sellele uuele nupule on Twitteril õnnestunud muuta ametlik rakendus iga kasutaja jaoks isikupärasemaks. Asjaolu, et on suur samm edasi, kui valime, kuidas me jälgitavatelt kontodelt säutse loeme. Võimalus muuta nupuvajutusega meie „ajaskaala” järjekorda muudab teabe vastuvõtmise palju lihtsamaks.