Audi näitab Pop.Up Next, Airbusi õhutakso pilti

Eelmisel aastal tõi Airbus turule oma kontseptuaalse autonoomse sõiduki mudeli Pop.Up, mille reisijakapsel võimaldab seda kombineerida õhu- ja maamoodulites. Lennufirma toob Genfi autonäitusele, mis toimub selle kuu 8.-18., Ja sõiduki uus versioon Pop.Up Next paistab silma Audi ja Italdesigni eest vastutava ümberkujundamise poolest.

Sõiduk on täielikult elektriline ja disainitud, pidades silmas automaatset horisontaalset ja vertikaalset liikuvust. Ehkki ei oodatud, millal õhutaksod saaksid reaalsuseks saada, on Airbus mõnda aega katsetanud sõidukeid nagu Alpha One isegi alla minutiliste lendude jaoks. Idee on lahendada liiklusprobleeme, vedades reisijaid linnade vahel üle kosmose.

Pop.Up Next kasutab kahe-kohalises salongis saadavaloleva 49-tollise ekraani kaudu erinevaid tehnoloogiaid inimese ja masina suhtlemisel, näiteks näo ja hääle tuvastamist, silmade ja puudutuste jälgimise funktsioone.

Italdesigni andmetel jõuavad sõidukid kõige suurema rahvaarvuga linna 2030. aastaks. Projekt põhineb teistsugusel kontseptuaalsel alusel, millest esimene on tehisintellekti platvorm, mis kasutaja juhiste abil haldab marsruutide keerukust, pakkudes vajaduse korral alternatiivseid teid.

Teine alus on modulaarne reisijakapsel ise, mis on ette nähtud ringlema maapinnal ja taevas, nagu varem mainitud. Kui peate sõitma maanteel, integreeritakse kapsel autoks saamiseks süsinikkiust šassii. Selle mooduli saab integreerida ka teistesse transpordivahenditesse, näiteks rongidesse või hüperloopidesse.

Selle ulmefilmidele omase futuristliku visiooni täitmiseks pöörduvad reisijad sihtkohta saabudes maamoodul ja antenn autonoomselt laadimisjaama tagasi, oodates järgmist klienti … Vaadake õhusõiduki kontseptuaalset videot.