Austraalia häkkereid, kes varastavad Apple'i töötajatelt teavet, ei tabata

Austraalia häkkereid, kes varastavad Apple’i töötajatelt teavet, ei tabata

Austraalia häkker, kes väidab, et talle kuulub see Apple’i sĂĽsteemidesse sisse häkkinud ja hiljuti prooviti ettevõtte töötajatelt konfidentsiaalse teabe varastamist (ja seejärel Twitteris jagamist) ning tema õnneks välditi vanglakaristust. Teave on Piirkonna uudiste beeta.

Aruande kohaselt häkkerid Abe Crannaford, nĂĽĂĽd 24-aastane, ammutas Apple’ilt piiratud teavet 2017. aasta keskpaigast kuni 2018. aasta alguseni; siis avaldage need andmed Twitteris. SĂĽĂĽdistuse kohaselt esitas ta GitHubis ka lingi ettevõtte pĂĽsivara kohta.

Selle teo eest võib Crannafordi karistada lisaks 10 000 dollari suuruse trahvi maksmisele kaheks aastaks vangi; selle asemel käskis prokurör Doug Dick noormehel maksta 5000 dollarit ja muutis vanglakaristust 18-kuulise katseajaga.

Häkkerikaitse väidab, et Apple julgustab inimesi otsima vigu oma sĂĽsteemides ja toodetes, pakkudes veaparandusprogrammi (Apple Security Bounty); Kohtunik ei nõustunud selle argumendiga siiski täielikult. Prokuröride jaoks esines Crannafordi õigusrikkumisi mitmel korral ja neid jagati teistega, mille tulemuseks oli “teie tegevuse eest tasustamise kontseptsioon”.

Crannaford ei olnud esimene ega teine ​​(Austraalia) poiss, kes läks žüriisse Apple’i sĂĽsteemi häkkimise pärast; tegelikult ta on kolmas SĂĽĂĽdistatav seisab seda tĂĽĂĽpi kuritegude eest kohtu ees juba kolmandat aastat järjest – kas Apple saab muusikat tellida lehelt Fantástico?

Cult of Maci kaudu