iPhone digunakan sebagai pemindai biometrik di bandara

Austraalia lennujaamades kasutatakse iPhone’i biomeetriliste kontrollide tegemiseks

Lennujaamades üle kogu maailma on piirkondi, kus reisijad peavad end tuvastama, reisimiseks luba tõendama ja pagasit kontrollima.

SEE Austraalia piirijõud, Austraalia föderaalne agentuur, mis jälgib riigi piire, astus sammu edasi ja võimaldab nüüd ohvitseridel kontrollida välismaalaste isikut ja muud teavet lennujaama mis tahes piirkonnas. Ei, te ei ole valel veebisaidil. Avaldame siin uudiseid, sest mis võimaldab seda mobiilikinnitust pole keegi muu kui iPhone.

Selle ĂĽlesande täitmiseks on kaasaskantav sõrmejäljeskanner “ĂĽhendatud” tööriistilmselt Piksesadama kaudu, mis võimaldab teil võrrelda teiste rahvusvaheliste lennujaamade poolt märgistatud välismaiste reisijate sõrmejälgi. Andmete kontrollimine võtab vähem kui 60 sekundit, võrreldes mitme tunniga eelmisest protseduurist, mis nõuab ka mitme eraldi sĂĽsteemi konsultatsiooni ja isegi telefonikõnet!

iPhone'i kasutatakse lennujaamades biomeetriliste skanneritena

Seade tagastab passi, viisa ja selle, kas isik on 700 000 inimesega osakonna häirenimekirjas. See näeb välja nagu episood “Must klaas” hea tehnoloogiaga (loodame).

See kaasaskantav lahendus asendab biomeetrilist skannerit, mida ametnike sõnul on lennujaamas ringi liikudes raske kaasas kanda. Pärast 2017. aasta katsetamist Brisbane’i rahvusvahelises lennujaamas on lahendus nĂĽĂĽd olemas kõigis kĂĽmnes Austraalia rahvusvahelises lennujaamas.

Huvitav fakt on see, et tehnoloogia on just maandunud ja peagi võib olla saabumas veel üks suur biomeetriline projekt: näovibomeetriaga tark värav saabumissaalis.

Kas arvate, et see muutub teistes riikides tavapäraseks?

iTNewsi kaudu