IGRE

Austraalia naiste kriketimeeskond kasutab jõudluse parandamiseks Apple Watchi

Pöörake ĂĽmber ja liikuge, me ĂĽtleme nii õunakell on hooaja pall Apple’i seadmete seas. Mõni aga kahtleb kellade potentsiaalis ja kui olulised nad tegelikult on, ĂĽletades tõkked, mis on lihtsalt tervise põhiseire ja teavitamise põhivahendid.

Austraalia naiste kriketimeeskond

Vaadake seda Apple’i jagatud lugu: Austraalia naiste kriketimeeskond kasutage Apple Watchi ja aktiivsuse jälgimise rakendust alates Austraalia Spordiinstituut meeskonna koolituse optimeerimiseks, vigastuste riski vähendamiseks ja tulemuslikkuse parandamiseks.

Rakenduse kaudu jälgivad ja jagavad meeskonnad oma igapäevaseid tegevusi, võimaldades tehnikutel jälgida ja muuta koormusi, lähtudes mõõdikutest, sealhulgas treeningkoormus, pulss, uneandmed ja isegi meeleolu! Reaalajas rakendusi pakkuvad paneelid annavad ĂĽlevaate töökoormusest ja treeningvõimalustest, võimaldades märkimisväärseid muudatusi, et parandada mängijate väljavaateid – isegi kaugelt – reisiperioodidel.

Austraalia naiste kriketikoondis

„Apple Watch pakub väga täpseid ja hetkelisi andmeid, mis on aidanud meil ĂĽletada varasemaid väljakutseid, kus mängijate andmeid tuli kasutada liiga hilja. “NĂĽĂĽd saame analĂĽĂĽsida mängijate andmeid reaalajas ja harjutada sekkumisi väsimuse ohjamiseks ja vigastuste riski vähendamiseks,” ĂĽtles jõudlusinsener David Bailey. “Kui meeskond kasutas Apple Watchi ja jagas tegevusi, mõistsime, et mängijad muutuvad treenimisprotsessi vastutustundlikumaks ja kaasatumaks, andmete poolt motiveeritumad ja neil on teel lõbusam.” “Oleme alati teadnud, et kiirus, pindala ja täpsus on kriitilised, kui andmed muudavad meeskonna jõudlust,” ĂĽtles Ian Morrow, Austraalia spordiinstituudi rakendustehnoloogia ja innovatsiooni projektijuht (rakenduste eest vastutav). “Samuti teame, et võime saada kasu sportlastest, kes on kinnisideeks oma andmetega, ja Apple Watch aitab meil seda teha. IAE võime kasutada Apple Watchi võimsaid andureid on andnud meile võimaluse täita oma ambitsiooni uuendada jõudluse juhtimist ja luua midagi tõeliselt revolutsioonilist. ”

Austraalia naiste kriketimeeskond

See jälgimine treeningperioodil lõppes sellega, et mõned mängijad kandsid kella ka väljakult välja, et päevast terviklikum ülevaade olla. Rääkimata muidugi mängijate vahel tekkinud kokkupõrgetest, et näha, kes on sisemise väljakutse suur meister.

„Tippspordis pole maailma parimate meeskondade vahel sageli suuri erinevusi ega marginaale, nii et olge täpsed ja juhinduge ĂĽlevaade see, kuidas treenid, võib platsil olles suurt midagi muuta, ӟtles Austraalia meeskonna kapten Meg Lanning. „Andmed ei motiveeri mitte ainult isiklikust vaatenurgast, vaid võivad luua ka konkurentsieelise. Sellise isikliku seadme kasutamine nagu Apple Watch võimaldab kõigil meeskonnaliikmetel paremini suhelda ja oma koolitust ettevalmistavate ainete omandada, andes neile selge ĂĽlevaate, mida ja miks nad teevad. See on geniaalne. “

See pole esimene kord ja pole viimane kord, kui me sellist lugu Apple Watchiga näeme.


Kuldne Apple Watchi seeria 4

Apple Watch Series 4

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium või roostevaba terasFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2018

Nupp - osta kohe

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH