Austraaliasse ehitatakse ĂĽks maailma suurimaid elektrimaanteid

“See on ambitsioonikas projekt, kuid me tahame, et võimalikult vähesed inimesed liituksid elektriautode revolutsiooniga osana ĂĽleminekust vähese heitkogusega tulevikule,” ĂĽtles Steven Miles, kes vastutab Austraalia teehoiuvõimu eest.

Umbes 2000 kilomeetri pikkuse teekonnaga ütleb kohalik omavalitsus, et see on ühe riigi suurim tulevane elektrimaantee, mis võimaldab pikki vahemaid läbida elektriautoga, ilma et energia otsa saaks ja raiskaks palju aega auto laadimiseks peatumiseks. trumm.

“Esialgu saab jaama kasutamine vabalt julgustada võimalikult paljusid inimesi elektriautosid kasutama,” lisas Miles avalduses. Kuigi Austraalias on palju laadimisjaamu, on siiski ka selliseid, mis võimaldavad aku kiiret laadimist.

Ikka ilma konkreetse kuupäevata, et projektiga edasi liikuda, on ainult tagatud, et idee jätkub eesmärgiga süsteem võimalikult kiiresti rakendada. Praegu on Austraalias juba olemas RAC Electric Highway, mis pakub sarnast lahendust, kuid väiksemas mahus, võimaldades ringlust Melbourne, Canberra ja Sydney vahel ilma elektrikatkestuseta.