contador gratis Saltar al contenido

Autismi saamise kuuks avas Apple App Store'is spetsiaalse lehe ja erikülastuse – kuid ainult USA-s

Halaman khusus App Store untuk merayakan bulan penerimaan autisme

Kas sa tead? Aprillil see kuu ametliku autismi saamisestning seetõttu võtavad mitmed asutused ja ettevõtted alates homsest (1/4) kuni 4/30 neid eesmärke toetavaid tegevusi kogu maailmas, eesmärgiga tuua maailmale teadmisi autistlikus spektris elavate inimeste olude kohta. Ja muidugi koos Apple ei saa olla erinev; ettevõte on üritanud teada anda kaks tõeliselt lahedat uudist selle teema kohta.

Autismi aktsepteerimise kuu tähistamiseks App Store'i spetsiaalne leht

Esimene on spetsiaalne leht App Store'is, millele antakse õige nimi "Autismi aktsepteerimine" ("Autismi aktsepteerimine"), kus iga päev või õppimiseks kogutakse terve rida rakendusi, kui leht ise on eraldi, e-raamatud, taskuhäälingusaated ja iTunes U kursused, mis on seotud teemadega ja / või on mõeldud spetsiaalselt autistidele. Esiletõstetud rakenduste hulgas näeme neid, mis on üsna kuulsad, näiteks neid, mis harivad: proosa (millel on tohutu allahindlus 119 USA dollarit 19 USA dollarit, spetsiaalselt erikuude jaoks) ja muusikaline Bloom.

Lisaks on Ma teatanud ka sarja Väljasõit (ettevõte korraldab Ameerika Ühendriikide kauplustes regulaarselt põllusõite alla 12-aastaste lastega mitmetes koolides), kogudes täpselt autistlikke lapsi. Selle visiidi ajal saavad poisid ja tüdrukud suhelda Skoog 2.0-ga – interaktiivse kuubi tüübiga, mis on integreeritud GarageBandiga ja avab suurepäraseid võimalusi muusika loomise valdkonnas.

Kõik on väga lahe, kuid vähemalt praegu on Ma aktsiad piiratud Ameerika Ühendriikidega ja me ei tea, kas teised riigid näevad App Store'i spetsiaalset lehte, siis oleme ühendatud olulistel ja tõeliselt üllastel põhjustel.

(MacRumorsi kaudu)