Automaatsed vastused rakendusele WhatsApp: Androidi 7 parimat rakendust
PRIJAVE

Automaatsed vastused rakendusele WhatsApp: Androidi 7 parimat rakendust

WhatsApp võib olla praegu üks parimaid sõnumsiderakendusi, kuid see ei takista sellel puudusi näitamast. On palju funktsioone, mis kindlasti puuduvad. Neile, kes kasutavad WhatsAppi näiteks äriks, teate, kui kasulik on automaatse reageerimise võimalus. Õnneks on palju väliseid rakendusi, mis aitavad teil WhatsAppis automaatseid vastuseid saada.

Kui olete uudishimulik ja soovite teada, mis on selle jaoks parim rakendus, lugege lihtsalt meie nõuandeid. Samuti on hea mõte õppida, kuidas WhatsApp veebist kustutada, kui teile saadetakse "hõivatud" teade. Täielik loetelu on allpool!

1. Automaatne vastamine

Automaatsed vastused WhatsApi vastustele

Meie esimene soovitus on automaatvastaja. See on üks sagedamini WhatsAppile automaatsete vastuste pakkumiseks kasutatavaid rakendusi ja me teeme sellega isegi õpetusi samm-sammult.

Nii saate kohandada vastuseid, mida soovite igas olukorras anda. Lisaks on sellele reageerimisele võimalik määrata konkreetne kellaaeg ja päev. Sel moel on teil täielik kontroll, kui teie kliente selliselt aktsepteeritakse. Saate seda kontrollida otse oma Androidis.

2. IM automaatne vastus

Jo IM automaatne vastus on veel üks suurepärane valik neile, kes soovivad WhatsAppis automaatset vastust. See võimaldab teil konfigureerida seda, mida vajate valmis vastuste saatmiseks oma kontaktidele.

Lahe on see, et saate isegi valida, millised kontaktid saavad seda tüüpi vastuseid. Samuti tuleb mainida, et rakendust saab samal viisil kasutada ka Facebook Messengeri, Telegrami ja paljudes teistes sõnumivahetuse rakendustes.

Rakendus ise on tasuta, kuid sellel on paar reklaami, kui te ei soovi premium-versiooni kasutada. Rohkem näete lingi kaudu.

3. Automaatne vastus WA jaoks

Automaatne vastus WA jaoks on valikute osas väga lihtne, kuid siiski väga hea. Saate täpsustada oma hõivatud aja või soovite, et WhatsAppis saadetaks automaatsed vastused.

Iga kord on võimalik määratleda ka erinev sõnum. Kahjuks pole sõltuvalt saabunud sõnumist võimalik valida muud vastust. Sellega saate olla pisut piiratum.

Sellegipoolest on see rakendus väga huvitav ja seda saab tasuta kasutada. D, et õppida ja Google Play poes rohkem vaadata.

4. Automaatne vastus kõigele

vastus whatsappis

Mis on automaatne vastus, on meie järgmine soovitus. Selle abil konfigureerite oma vastuse päeva, kellaaja ja isegi kontaktidelt saadud sõnumi tüübi põhjal.

Teil on endiselt võimalus vastata sel viisil ainult mõnele inimesele, näiteks inimestele, keda te pole oma kontaktide loendisse lisanud. See rakendus on väga huvitav ja seda saab teie Android-is tasuta kasutada.

5. WhatsBot

WhatsBot on veel üks võimalus, mida saate proovida. See pole täpselt nii täielik kui teised meie nimekirjas, kuid võib olla ideaalne neile, kes vajavad automaatseid reageeringuid ainult teatud olukordades.

Sellel on teie vastuse tegemiseks huvitavad seaded, mis võivad põhineda isegi saadud sõnumil. Väärib märkimist, et selle rakenduse eest makstakse, kuid see pakub tasuta prooviversiooni. Lisateavet leiate lingi kaudu.

6. WhatsAuto

WhatsAuto abil saate mitte ainult automaatselt sõnumeid luua, vaid saate ka luua vestlusi nendes vestlustes. Sellel rakendusel on kümneid erinevaid seadeid ja suvandeid, sõltuvalt sellest, mida vajate.

Muidugi on endiselt võimalik liikuda lihtsamale teele, ainult teatud olukordadele automaatse reageerimisega. Sel moel saavad rakendust probleemideta kasutada ka inimesed, kes ei soovi midagi liiga keerulist.

Rakendust ennast saab tasuta alla laadida ja kasutada, kuid seal on kuulutusi. Kui soovite, saate reklaamidest vabanemiseks ja kõigi selle funktsioonide täielikuks ärakasutamiseks teha rakendusesisese ostu. Vaadake lisateavet Google Play poest.

7. Automaatne vastus WhatsAppile

Automaatne reageerimine rakenduses WhatsApp

Kuna rakenduse nimi on selle juba selgeks teinud, keskendub ainus automaatne reageerimine WhatsAppile. Saate luua erinevaid reegleid vastuste jaoks, sõnumimudeleid, kellele vastuseid saadetakse ja palju muud.

Lahe on see, et pääsete isegi oma arvuti rakendustele juurde, kui soovite kõige üle suuremat kontrolli saada. Rakendust saate täiesti tasuta kontrollida järgmisel lingil.

Kas teile meeldib automaatvastaja rakendus WhatsAppis?

Kas kasutasite meie nõuandeid, et leida WhatsAppis parim automaatne vastamise rakendus? Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid, et anda meile teada, mida arvate ja kas WhatsAppil on ka muid rakendusi või mänge, millest soovite teada saada.