contadores estadisticas Saltar al contenido

Autorendirakendus: vaadake allalaadimise kuut parimat võimalust Tootlikkus

Need, kes on huvitatud auto rentimisest, leiavad rakendustest Localiza, Movida ja Hertz Rent-a-Car näiteks ülesande jaoks kasulikke teenuseid. Saadaval Androidi või iPhone'i (iOS) telefonides lubab tasuta platvorm optimeerida kliendi aega, lubades kõik protseduurid olla virtuaalsed. See tarkvara on kasulik neile, kes eelistavad seda tüüpi transporti, mida saab tellida spetsialiseeritud rendiettevõtete kaudu või otse autoomanike käest.

Seda tüüpi teenus on tavaliselt tavalisem reisimisel, kui turistid kavatsevad uurida kaugemaid kohti või piiratud juurdepääsuga kohti. Selle süsteemi otsene konkurent on eraviisiliste autojuhtide, näiteks Uberi ja 99 pakkumine või alternatiivne transport jalgrataste ja Grini ja Kollase ühiskasutusega tõukerataste puhul. See kasutusviis on tavaliselt taskukohasem ja vastab kasutajate vajadustele, eriti suurtes linnades reisides. Autorendirakenduse kohta lisateabe saamiseks TechTudo koostage nimekiri kuue kasuliku platvormiga.

Kuidas kasutatud ja uusi autosid Mercado Livre rakenduses otsida

1-st 7-st autoraamatutest saate mobiiltelefoni abil kasutada rakendust Localiza Photo: Athus Silveira / TechTudo

Broneerige auto oma mobiiltelefoniga, kasutades rakendust Localiza Photo: Athus Silveira / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

2/7 Hallake oma broneeringuid Localiza fotode rakenduse abil: Reproduo / Athus Silveira

Hallake oma broneeringuid Localiza fotode rakenduse kaudu: Reproduo / Athus Silveira

Localiza rakenduse abil saavad kasutajad oma sõidukite broneerimist lihtsal viisil hallata. Samuti saab ta valida auto mudeli ja kiirendada auto kättesaamist Express Check-ini teenuse abil. Lisaks saavad kõik, kes on registreerinud mõne punktide süsteemi või sooduskoodi, kasutada ressursse tehingu tegemisel. Localiza Hertzi ettevõte on suurim autorendivõrk Ladina-Ameerikas ja tema autopark koosneb umbes 151 tuhandest autost.

3 7-st rakendusest Movida-l on mitmesuguseid autosid, sõltuvalt kasutaja vajadustest. Foto: Reproduo / Athus Silveira

Movida rakenduses on mitmesuguseid autosid, sõltuvalt kasutaja vajadustest. Foto: Reproduo / Athus Silveira

Movida pakub rentimisvõimalusi kõigile tarbijaprofiilidele, ökonoomsete või luksusautodega. Rakendusse saab sisse logida biomeetriliste andmete või näotuvastusega selfiede kaudu. See platvorm võimaldab teil teha broneeringuid, teha makseid ja kliendid saavad endiselt üürile 5% allahindlust. 24-tunnise abiga kogu Brasiilias annab see teenus tagasipöördumise päeval ikkagi kolm tundi rohkem austust. See pakkumine on eriti kasulik ootamatute sündmuste korral.

4/7 Rentcars-iga saavad kasutajad autode hindu otsida ja võrrelda. Foto: Reproduo / Athus Silveira

Rendiautode abil saavad kasutajad autode hindu otsida ja võrrelda. Foto: Reproduo / Athus Silveira

Rentcarsi abil saavad kasutajad võrrelda autode hindu kõigi platvormil saadaolevate rendiettevõtete vahel ja leida ühe, mis nende eelarvele kõige paremini sobib. Lisaks platvormi pakutavale võrdlussüsteemile võimaldab see teenus ka kuni 12-kordseid makseid krediitkaartidele ja rahvusvahelisi reservmakseid reaalajas, koormamata finantstehingute maksu (IOF). Seega saab see valik klientidele, kes soovivad autorendiga kokku hoida.

5 / 7Locator Herz pakub järelmaksusüsteeme sõidukite broneerimiseks. Foto: Reproduo / Athus Silveira

Herz's Locator pakub sõidukite broneerimiseks järelmaksusüsteemi. Foto: Reproduo / Athus Silveira

Hertz Rent-a-Car on kuulsa sõidukirendiettevõtte rakendus, Hertz on sama, kes vastutab Localiza eest. Kuna selles segmendis on turul enam kui 90 aastat, tunnustatakse rendiettevõtteid tavaliselt nende teenuste kvaliteedi ja atraktiivsete teenuste pakkumise eest. Selle teenuserakenduse abil saavad kliendid leida lähima esindaja, kes rentib GPS-iga auto, maksab osamaksetena ja säästab rahvusvaheliste broneeringute tegemisel IOF-i väärtusi.

6 / 7Findi rendiautosid rakenduste kaardil Zazcar Foto: Reproduo / Athus Silveira

Rendiautosid leiate rakenduste kaardilt Zazcar Fotod: Reproduo / Athus Silveira

Erinevalt teistest varasematest teenustest pakub Zazcar süsteemi, mis võimaldab klientidel rentida autosid tunnis. Broneerimisprotsess toimub rakenduse kaudu ja teenustasu on R $ 8 tunnis ja 0,50 R $ läbitud kilomeetri kohta, miinimumtasu 20 USD Rendi kohta. Lisaks pakub see platvorm pakette 24 ja 48 tunniks ja 5 päevaks, millele lisandub 0,50 R $ läbitud kilomeetri kohta. Praegu on see rakendus saadaval ainult So Paulo linnas.

7/7 Laenutage auto moObie rakenduse kaudu otse foto omanikule: Reproduo / Athus Silveira

Laenutage auto moObie rakenduse kaudu otse foto omaniku juures: Reproduo / Athus Silveira

MoObie töötab autode jagamise meetodiga ja seab sisse liisingu tüübid, mida saab inimeselt inimesele teha, see tähendab, et kliendid võtavad sõiduki omanikuga otse ühendust. Rendisumma arvutamisel võetakse aluseks omaniku määratud päevahind ja broneerimise aeg tuleb omavahel kokku leppida. Sellisena on hinnad tavaliselt madalamad kui tavalistes rendiettevõtetes kehtinud keskmine. Protseduure saab reaalajas jälgida platvormi kaudu.

Cabify vs Uber: mis on Brasiilias parim? Kommentaar Frum TechTudo kohta.

Kuidas saada allahindluskoodi Uberist, Cabifyst ja 99POP-st

Kuidas saada allahindluskoodi Uberist, Cabifyst ja 99POP-st