Avage juhtnupu ekraan, kuvades juhtnupud ekraanil [UPDATE]

Kui toodate mänguvideoid või soovite lihtsalt mänge mängida, pakub see tööriist teile huvi.

Sageli näeme mõnda voogesitajat mängimas ja nurgas on “projektsioon”, milliseid juhtnuppe ta kasutab või isegi milliseid klaviatuuri ja hiire klahve sel hetkel vajutatakse. Mõne inimese jaoks võib see lõbus olla ja teistele mitte nii väga, aga see sõltub inimesest?

Avaldasime hiljuti veel ühe tööriista, mis aitab Linuxi kasutavatel voogedastajatel ja millel on Elgato Streamgeck, streamdeck_ui, mis muudab nende otseülekannete haldamise lihtsaks.

Avatud juhtkangi displei ĂĽks lahedamaid kĂĽlgi on see, et animatsioonid on peaaegu “reaalajas”, mis muudab kogemuse veelgi nauditavamaks. Sellel lingil näete kõiki selles sisalduvaid praeguseid juhtimiskavasid.

Projekti veebisaidi andmetel on need funktsioonid, mis tal seni on:

 • Mitmevormiline;
 • Laialdane tugi juhtkangidele / juhtnuppudele / mängupultidele;
 • Eriteemad;
 • Kohandatud kaardistamine;
 • Chromakey tugi;
 • Paljud sisemised teemad;
 • Ăślekandeprofiil kasutamise hõlbustamiseks;
 • EdastusreĹľiim OBS-i või XSpliti jaoks;
 • Arcade ja Fight Sticki tugi;
 • NintendoSpy / RetroSpy integreerimine;
 • Kliendi + serveri tugi arvuti krĂĽptimiseks.

Ikka nende Trello sõnul on tulemas palju asju, näiteks klaviatuuri tugi (ja ka hiire tugi). See saab olema väga huvitav, sest see muudab ka nende inimeste elu lihtsamaks, kes võtavad videotunde ja kellel on vaja näiteks mõnda klahvikombinatsiooni näidata.

Sellel on Linuxi, Windowsi ja macOS-i versioonid, mille saate alla laadida, kĂĽlastades veebisaiti ja liikudes lõpuni ning valides oma sĂĽsteemi. Kui vajate “kasutusjuhendit”, saate sellele juurde pääseda siin.

Kui läksin seda testima, ei saanud ma seda algselt Linux Mint 19.3-st. Palusin ülejäänud meeskonnal proovida seda juhtida, nii et Raul no Pop! _OS oli edukas ja Dionatan ei olnud edukas ka oma rahapajas. Seejärel avas ta projektis paranduste taotluse, millele arendaja kohe vastas. Peaaegu sama kiirusega leiab see probleeme ja loob uue versiooni (mis on saidil peamine) ja seega lahendab selle probleemi.

Selles „vestluses” kommenteeris Dionatan, et tal oleks levitamise parandamiseks huvitav pakkida mitut vormingut, näiteks Snap / Flatpak / AppImage. Siis kommenteeris arendaja, et töötab AppImage’is programmi pakkimise kallal. Rakendamise eesmärgil oleks seda tĂĽĂĽpi pakend tõesti lahe.

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis. Ma ootan sind järgmine kord, kallista.

[UPDATE] Kahjuks lõpetas projektijuht selle, kuid jättis selle kõigile projekti “edasi liikuda” soovijatele lahtiseks, kui ta jättis veebisaidi avalehele kuvatud teate.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.